lek. med. Dorota Duniec-Kamińska

RTG, Ginekolog położnik, USG, Ginekolog

3,7

Specjalizacja - ginekologia i położnictwo. W 1992 roku ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Krakowie. Pierwszą pracę zawodową podjęła na Oddziale Ginekologii i Położnictwa Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Ludwika Rydygiera.
Doświadczenie zdobyła pracując także w innych krakowskich placówkach m.in. Szpitalu im. Stefana Żeromskiego, Szpitalu Ujastek, CM Medicover oraz Promedis.
Specjalizuje się w badaniach USG (posiada certyfikat PTG sekcji ultrasonografii). Czas wol...

Uważam p.dr Kamińską za bardzo dobrego lekarza. Została mi polecona przez dwie koleżanki, których ciąże prowadziła i ja również jestem z niej bardzo zadowolona. Nie jest może bardzo wylewna, ale cierpliwie wysłuchała wszystkich moich pytań i na wszystkie odpowiedziała. Wydaje mi się też osobą bardzo skrupulatną przy badaniu i uważnie słuchającą pacjentów. Polecam.

Pani doktor nie tylko była bardzo sympatyczna, ale zawsze znalazła dla mnie czas, nawet gdy nie byłam wcześniej umówiona. Mocno angażuje się w leczenie pacjętów i z anielską cierpliwością odpowiada na 1000 pytań.

kompetentny lekarz, trafne diagnozy, idealny lekarz do prowadzenia ciąży

kompetentny lekarz, trafne diagnozy, idealny lekarz do prowadzenia ciąży

Nie jest zbyt wylewnym lekarzem,wszystkie informacje trzeba wyciągać.

Nie jest zbyt wylewnym lekarzem,wszystkie informacje trzeba wyciągać.

POLECAM,naprawdę kompetentna ginekolog, bardzo konkretna.

POLECAM,naprawdę kompetentna ginekolog, bardzo konkretna.

Polecam Panią doktor, prowadziła moja ciążę i jestem bardzo zadowolona.

Polecam Panią doktor, prowadziła moja ciążę i jestem bardzo zadowolona.