lekarz Dorota Dyjor

Internista

Polecam, bardzo kompetentna i miła osoba, zainteresowana pacjentem. Pani Doktor poświęciła mojemu dziecku dużo więcej czasu, niż to było przewidziane na takie badanie (USG brzucha i węzłów chłonnych). Lekarz z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Bardzo dokładnie analizujący problem i widać wyraźnie, że jest zainteresowany postawieniem dobrej diagnozy i chcący pomóc. Wizyta przebiegła bardzo profesjonalnie i miło. Podczas badania pani Doktor dopytywała się o nowe szczegóły związane z chorobą, co świadczy o jej indywidualnym i profesjonalnym podejściu do pacjenta. Diagnoza postawiona przez panią Doktor była bardzo trafna, (po tej wizycie ...

Wizyta przebiegła bardzo profesjonalnie i miło. Podczas badania pani Doktor dopytywała się o nowe szczegóły związane z chorobą, co świadczy o jej indywidualnym i profesjonalnym podejściu do pacjenta. Diagnoza postawiona przez panią Doktor była bardzo trafna, (po tej wizycie skonsultowałam się jeszcze z innym lekarzem, który w pełni potwierdził diagnozę pani Doktor).
Fachowość, uprzejmość, troska o pacjenta, zaangażowanie, życzliwość, bardzo dobry kontakt z pacjentem i rodzicem pacjenta.
Polecam bardzo!