lekarz Dorota Dyjor

2,8
3,6
3,2
3,2

Kontrolne USG piersi. Pani dr wykonuje po czym po zakończeniu odchodzi ode mnie bez słowa. Wszytsko w porządku? -pytam Mówi " tak ale wie pani USG to połowa diagnostyki trzeba zrobić mammografie by wykluczyć zmiany, ja pani mogę powiedzieć że nie ma pani zmian, może być nowotwór którego nie widać w USG a widać w mammografi".. "Na USG nie ma zmian ale nie mogę powiedzieć że ich w ogóle nie ma" mówi po raz kolejny.. Pytam czy w badaniu USG jest w porządku a nie czy w ogóle bo rozumiem ...

Mówi " tak ale wie pani USG to połowa diagnostyki trzeba zrobić mammografie by wykluczyć zmiany, ja pani mogę powiedzieć że nie ma pani zmian, może być nowotwór którego nie widać w USG a widać w mammografi".. "Na USG nie ma zmian ale nie mogę powiedzieć że ich w ogóle nie ma" mówi po raz kolejny.. Pytam czy w badaniu USG jest w porządku a nie czy w ogóle bo rozumiem pojęcie pełnej diagnostyki. "USG tak ale ja uczyłam bo wczoraj miałam pacjentkę która miała nowotwór którego USG nie wykazało". Pani doktor twierdzi że uczula. Możliwe, ale robi to w skandalicznie pozbawiony empatii sposób.

Byłam pacjentką pani Dyjor w Luxmedzie...Okropna kobieta, pozbawiona jakiejkolwiek empatii i zainteresowania pacjentem. Miałam mieć wykonane badanie układu moczowego, główny problem był w nerkach. Dostałam zalecenia, żeby przed badaniem wypić dużo wody. Po całym badaniu pani stwierdziła, że i tak źle wyszło, bo do nerek to pęcherz powinien być pusty. Nie wiem w czym był problem, żeby powiedzieć mi w trakcie badania, żebym poszła do toalety. Być może chodzi o ponowne wykonanie badania i ponowne zapłacenie za nie, ponieważ nie było ono w moim abonamencie. Z gabinetu wyszłam z poczuciem totalnego olania mnie. Pani Dyjor nie czuła się w obowiązku powiedzenia mi czegokolwiek w kwestii dalszego postępowania z narastającym problemem zdrowotnym. Nie mogę tej pani nazwać lekarzem, raczej pracownikiem przy taśmie. Następny, następny, następny...

Polecam, bardzo kompetentna i miła osoba, zainteresowana pacjentem. Pani Doktor poświęciła mojemu dziecku dużo więcej czasu, niż to było przewidziane na takie badanie (USG brzucha i węzłów chłonnych). Lekarz z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Bardzo dokładnie analizujący problem i widać wyraźnie, że jest zainteresowany postawieniem dobrej diagnozy i chcący pomóc. Wizyta przebiegła bardzo profesjonalnie i miło. Podczas badania pani Doktor dopytywała się o nowe szczegóły związane z chorobą, co świadczy o jej indywidualnym i profesjonalnym podejściu do pacjenta. Diagnoza postawiona przez panią Doktor była bardzo trafna, (po tej wizycie ...

Wizyta przebiegła bardzo profesjonalnie i miło. Podczas badania pani Doktor dopytywała się o nowe szczegóły związane z chorobą, co świadczy o jej indywidualnym i profesjonalnym podejściu do pacjenta. Diagnoza postawiona przez panią Doktor była bardzo trafna, (po tej wizycie skonsultowałam się jeszcze z innym lekarzem, który w pełni potwierdził diagnozę pani Doktor).
Fachowość, uprzejmość, troska o pacjenta, zaangażowanie, życzliwość, bardzo dobry kontakt z pacjentem i rodzicem pacjenta.
Polecam bardzo!

Wizyta na USG w LUX Med. Doktor okazała się bardzo doświadczona i kompetentna. Fachowo i dokładnie określiła mój problem. Jednak wizyta troszkę stresująca ze względu na podejście do pacjenta. ALE po powstrzymaniu emocji wszystko poszło dobrze. Ze względu na profesjonalizm Pani Doktor polecam.

Badanie usg wykonane przez Panią Doktor przebiegło w miłej atmosferze. Zostałam poinformowana o każdym kroku. Lekarka była delikatna i wnikliwa. Jestem zadowolona z wizyty.