lekarz Dorota Dzikowska

Endokrynolog

2,6
2,6
2,9

Moja wizyta u dr. Dzikowskiej przebiegła następująco: po wejściu do gabinetu wyjasniłam, że miałam stwierdzone poporodowe zapalenie tarczycy (poród 2 lata wcześniej), opisałam objawy i przedstawiłam PODSTAWOWE wyniki badań tj, morfologia, tsh. Dr. nie dała mi dużej szansy na przedstawienie co właściwie mi dolega, poza odchyleniem mojego kołnierza i zerknięciem na szyję nie wykonała nawet najprostszego badania, spojrzała na wyniki i nakrzyczała na mnie, że niepotrzebnie do niej przyszłam mam dobre wyniki (odebrałam je w rejestracji tuż przed wizytą)i właściwie to marnuje jej czas. Poprosiłam o wystawienie zaświadczenia, że nie wymagam leczenia endokrynologicznego, na co dr. ospowiedziała że nic takiego się nie wystawia i pomimo braku jakichkolwiek przesłanek (bo przecież jestem zdrowa) skierowała mnie na USG tarczycy i kazała wrócić do siebie za 4 MIESIĄCE. Po wizycie postanowiłam nigdy już nie spotkać dr. na swojej drodze. Kilka miesięcy później inny lekarz zlecił badanie anty TPO (wynik powyżej 600) oraz USG tarczycy (jedna część powiększona, wykryto guzek) oraz biopsję na której wyniki czekam.
Dr. Dzikowską zamierzam omijać szerokim łukiem.

Pani doktor Dzikowska jest wspaniałym lekarzem;profesjonalna,ciepła z dużą dozą empatii w stosunku do pacjenta.Słucha bardzo dokładnie pacjenta podczas wywiadu i dokładnie tłumaczy na czym polega choroba /w moim przypadku choroba Japońca Hoszimoto/Polecam wszystkim majacym problem z tarczycą świetną z wieloletnim doswiadczeniem/sądząc po wieku/super lekarkę!!!!!!! dziękuję pani DOKTOR!!

Może faktycznie nie jest najmilszym lekarzem jednak jeżeli chodzi o przedstawienie stanu zdrowia czy wyjaśnienie choroby robi to dość dokładnie. Zlecenia na badania miałam bardzo często. Dlatego bez żadnych skrupułów polecam tą Panią doktor.

Świetny specjalista, dojerzdżam 70 km. jestem z innego miasta, właśnie dlatego, że jest najlepsza. Bardzo szybko rozpoznała u mnie chorobę Hashimoto, jest miła, poświęca dużo czasu i dokładnie tłumaczy. Bardzo o mnie zadbała. Na pierwszej wizycie nie wzięła pieniędzy bo skierowała na dodatkowe badania...:)Polecam tą panią Doktor.

Beznadzieja. Ta pani powinna już dawno pójść na emeryturę, a nie leczyć pacjentów, bo zdecydowanie wypaliła się jako lekarz. Jest niemiła, nieprofesjonalna, nie zleca badań. Bardzo mnie rozczarowała. A PONADTO OSTRZEGAM WSZYSTKICH PACJENTÓW PRZED ROBIENIEM BADAŃ NA POZIOM TSH W TEJ PRZYCHODNI, BO WYCHODZĄ PRZEKŁAMANIA. Najbardziej wiarygodny jest szpital wojewódzki, MZOZ na Kilińskiego, szpital na Barskiej lub Profmed jeśli zależy Wam na nieprzekłamanych wynikach badań hormonalnych.

moja mama była tak prowadzona przez tą kobietę bo nie używam słowa lekarz ,że ledwo lekarze odratowali ją na zawał serca .

Nie polecam pani doktor, bo od dwóch lat leczyła mnie na chorobę hashimoto,którą stwierdziła bez biopsji tarczycy, ponadto nie chciała dawać skierowania na badania morfologiczne krwi, które przecież trzeba robić przynajmniej raz w roku, a ona stwierdziła że w moim wieku to raz na 5 lat jak zrobię to będzie dobrze, o badaniach hormonów tarczycowych nie wspomnę. przy ostatniej wizycie stwierdziła że ona nie wie co mi jest! bo nic jej się nie zgadza mam niedoczynność tarczycy, a objawy nadczynności. Więc co to za lekarz który leczy od dwóch lat a po tym czasie mówi że nie wie co mi jest, ŻENADA

Pani doktor jest specjalistką z długoletnim stażem i na bieżąco. Osoba bardzo konkretna i kompetentna.Polecę ją każdemu z problemem zdrowotnym dot.tej specjalizacji

Pani doktor pomogla mojej zonie przy nadczynnosci tarczycy-operacja szczesliwa odbyla sie w centrum onkologii w bydgoszczy

Beznadziejny lekarz. Nie tłumaczy choroby ani możliwych metod leczenia. Naraża zdrowie pacjenta odmawiając wykonania niezbędnych badań i odsyła do innych specjalistów, np. dermatologa (dodam, że dermatolog zrobił wcześniej wywiad i skierował mnie właśnie do endokrynologa). Wizyty kończą się zawsze tak samo: zero jakiegokolwiek leczenia i zalecenie by zgłosić się na kontrolę za pół roku, a najlepiej za osiem miesięcy. Porażka.