lekarz Dorota  Frydeckalekarz Dorota  Frydecka - zdjęcie profilowe

lekarz Dorota Frydecka

Psychiatra

Specjalista psychiatrii. Adiunkt w Klinice Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Dr Frydecka jest doświadczonym lekarzem oraz wybitnym naukowcem. Jest autorem kilkudziesięciu prac naukowych z dziedziny psychiatrii. Konsultacje prowadzi także w języku angielskim.

Jeżeli ktoś czyta opinie i nadal ma dylemat którego lekarza wybrać to właśnie powinien wybrać Panią Doktor! imo tego, że się spóźniłam, a byłam ostatnim pacjentem, dr Frydecka na spokojnie mnie wysłuchała i poświęciła tyle czasu ile potrzebowałam.

Wszyscy lekarze powinni brać z niej przykład, profesjonalizm i dbałość o pacjenta na bardzo wysokim poziomie. Potrafi wysłuchać oraz wszystko precyzyjnie wytłumaczyć i dobrać odpowiednie leczenie, okazuje ogromne zainteresowanie pacjentem. POLECAM!!!

Lekarz z sercem! Wzruszyło mnie podejście i zaangażowanie, przede wszystkim normalność - że nie jest sztywnym lekarzem, ale takze człowiekiem. Poczułam wsparcie, lekarskie, ale i bardzo ludzkie.

Pani doktor podeszła do mnie z dużą wyrozumiałością, a leczenie przebiega zgodnie z oczekiwaniami. Umówienie się na wizytę nie stanowi problemu, nie czekam w kolejkach.

Doktor Frydecka jest rzeczowa, pomaga dobrać skuteczne leki i nie nalega na stosowanie dużych dawek. Bardzo się cieszę, że trafiłem na panią doktor.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Wrocław"?

Poradnia Psychiatryczno-Odwykowa dr n. med. Jacek Radzik
53-026 Wrocław
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej"Twój Lekarz" Filia we Wrocławiu
Skarbowców 121-123
53-025 Wrocław
Prywatny Gabinet Psychiatryczny Wrocław "Otomed"
ul. Zwycięska 14e/4
52-201 Wrocław