lekarz Dorota  Frydeckalekarz Dorota  Frydecka - zdjęcie profilowe

lekarz Dorota Frydecka

Psychiatra

Specjalista psychiatrii. Adiunkt w Klinice Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Dr Frydecka jest doświadczonym lekarzem oraz wybitnym naukowcem. Jest autorem kilkudziesięciu prac naukowych z dziedziny psychiatrii. Konsultacje prowadzi także w języku angielskim.

Jeżeli ktoś czyta opinie i nadal ma dylemat którego lekarza wybrać to właśnie powinien wybrać Panią Doktor! imo tego, że się spóźniłam, a byłam ostatnim pacjentem, dr Frydecka na spokojnie mnie wysłuchała i poświęciła tyle czasu ile potrzebowałam.

Profesjonalne podejście do pacjenta. Pani Doktor potrafi wysłuchać, a przede wszystkim dobrze dobrała leki. Pomogła mi uporać się z chorobą, czuję się o wiele lepiej,w końcu śpię i mogę skupić się na pracy. Polecam

Jestem kolejną pacjentką Pani Doktor z Ginemedica :) Fantastyczny lekarz, który oprócz tego, że zna się na tym, co robi to lubi swoją pracę i to widać, słychać i czuć.

Pani Dorota wczuwa się w problemy pacjentów i w większym procencie, wie jak danej sprawie zaradzić. Ma dar słuchania i zwraca uwagę na każde słowo,, a to się ceni. Pelna empatii!

Wszyscy lekarze powinni brać z niej przykład, profesjonalizm i dbałość o pacjenta na bardzo wysokim poziomie. Potrafi wysłuchać oraz wszystko precyzyjnie wytłumaczyć i dobrać odpowiednie leczenie, okazuje ogromne zainteresowanie pacjentem. POLECAM!!!

Lekarz z sercem! Wzruszyło mnie podejście i zaangażowanie, przede wszystkim normalność - że nie jest sztywnym lekarzem, ale takze człowiekiem. Poczułam wsparcie, lekarskie, ale i bardzo ludzkie.

Bardzo dobry specjalista z ogromną wiedzą.Doktor trafnie postawiła diagnozę i zaproponowała odpowiednie leczenie, które przynosi efekty. Ciesze się, że trafiłam w tak dobre ręce.

Pani doktor podeszła do mnie z dużą wyrozumiałością, a leczenie przebiega zgodnie z oczekiwaniami. Umówienie się na wizytę nie stanowi problemu, nie czekam w kolejkach.

U Pani Doktor miałam okazję leczyć się w Ginemedice. Świetne podejście do pacjenta. Bardzo dobrze wspominam wizyty i z całą pewnością polecam.

Doktor Frydecka jest rzeczowa, pomaga dobrać skuteczne leki i nie nalega na stosowanie dużych dawek. Bardzo się cieszę, że trafiłem na panią doktor.