lekarz Dorota Gabska-Mądzik

Pani Gabska sprawia wrażenie jakby pracowała za karę. Jest bardzo nieuprzejmą oraz arogancką osobą. Nigdy nie spotkałam się z taką oschłością ze strony lekarza. Na początku tłumaczyłam sobie to tym, że każdy może mieć gorszy dzień, w końcu jesteśmy tylko ludźmi, ale po rozmowie z innymi osobami, które miały styczność z ową Panią stwierdzam, że takie zachowanie u Niej jest na porządku dziennym. Przykre jest to, że osoba, która jest chora i potrzebuje pomocy musi jeszcze wysłuchiwać takich uszczypliwości.