Pani Dr wypisała mi tabletki hormonalne bez jakichkolwiek badań. Zostałam zapytana tylko o wagę i wiek. Miałam ogromne skutki uboczne poprzez źle dobrane leki-po miesiącu poszłam na wizytę kontrolną i usłyszałam, że organizm musi się przyzwyczaić. Prawie pół roku się męczyłam(wymioty, ogromny trądzik i inne dolegliwości). Po tym czasie zmieniono mi leki i było to samo.. Nieodpowiedzialna i niekompetentna lekarka. Dobrze, że już jestem świadoma jak bardzo istotne są badania hormonalne i nie pogorszę już nigdy poprzez takie działanie swojego zdrowia(bo i tak aktualnie zmagam się z wieloma komplikacjami) NIE POLECAM!

Nie polecam. Będąc w ciąży poszłam do P Doktor porozmawiać o swoim problemie, po prostu skonsultować się w odpowiedzi usłyszałam, że nie jest moim lekarzem prowadzącym i żebym sobie rozmawiała ze swoim ginekologiem. Była wręcz oburzona po co do niej przyszłam skoro nie prowadzę u niej ciąży..wizyt trwała 2 min, nie pomogła ale nie omieszkała przypomnieć o uiszczeniu opłaty za "cenna" wizytę.

Nie polecam powiedziała ze serduszko mojego maluszka bije poczym po tygodniu dostałam plamienia znalazłam się w szpitalu gdzie lekarz stwierdził ze dzidziuś już od dwóch tygodni nie żył jak tak można nie polecam

Tak. I co bardzo ważne na każdej wizycie na której byłam Pani doktor zawsze pytała się o zdrowie i jak się czuje człowiek, bo nie każdy lekarz o to się pyta. I tu widać taką troskę. Pozdrawiam serdecznie i ciepło.

Byłam już u wielu lekarzy ginekologów, jednych gorszych drugich lepszych. Pani Doktor wyróżniła się tym, że podeszła do mnie indywidualnie, spokojnie wszystko tłumaczyła (z czym spotkałam się drugi raz w życiu u ginekologa), na moje pytania odpowiadała rzeczowo i bardzo uprzejmie. Nigdy nie odniosłam wrażenia, że moje pytania czy obawy są głupie. Pani Doktor jest bardzo sympatyczną osobą i przede wszystkim dobrym lekarzem, który idealnie dobrał mi leki dzięki czemu po wielu miesiącach starań spodziewamy się z mężem dziecka. Serdecznie polecam ją wszystkim kobietom !

Jestem też zadowolona z Doktor Gałki byłam u niej bo ktoś mi ją polecił. Wytłumaczyła mi i uspakajała mnie choć byłam dość podenerwowana w związku z pewna dolegliwością. Widzę że jest rzeczowa, konkretna i sympatyczna. BARDZO POLECAM

Zdecydowanie nie polecam. Moja wizyta w prywatnym gabinecie Pani Doktor ,jedno wielkie nieporozumienie.Po pierwsze druki ktore wypelnialam nie byly odpowiednie (chcialam uzyskac konsultacje a dokladnie zadac 2 pytania ,a pani na recepcji zakreslila badanie kontrolne, ktorego nie robilam)za wizyte zaplacilam 130 zl. a moja wizyta trwala 3 minuty.Pani doktor podala mi nazwe leku ktory nie wystepuje na Polskim rynku , NIE POLECAM

Dziękuję bardzo Pani doktor za wyleczenie mnie. Gorąco polecam, bardzo dobry lekarz. Pozdrawiam ciepło.

Jestem bardzo zadowolona z Pani doktor na samym początku wyjasnila mi wszystko odnosnie pewnej sprawy. Konkretna, rzeczowa no i co oczywiscie tez wazne nie tylko dla mnie ale i dla obecnych oraz przyszlych pacjentek, bardzo ciepla i sympatyczna.

Pani doktor doskonale prowadzi ciążę. Atmosfera zawsze przyjazna a p. doktor jest naprawdę miłą i ciepłą osobą w stosunku do swoich pacjentek. Polecam!