lekarz Dorota Gertchen-Krawiecka

Do Pani Doktor trafiliśmy z naszą wówczas półtoraroczną córeczką. Zdiagnozowała wadę wzroku przeprowadziwszy szereg badań, które u tak małego pacjenta wcale nie były łatwe do przeprowadzenia. Poświęciła nam sporo czasu cierpliwie i dokładnie wyjaśniając każ moją wątpliwość. Ponieważ wada wzroku nasze córci była duża nie obiecywała nam nie wiadomo czego w dwa miesiące. Przepisała stosowne okulary i zaprosiła do siebie za pół roku. Potem kolejna wizyta i jeszcze jedna szansa dana Pani doktor. Znowu zmiana szkieł na mocniejsze i kolejna wizyta. Po drugim bardzo dokładnym i cierpliwie wykonanym badaniu Pani Doktor stwierdziła, że w przypadku naszej córeczki konieczny może być zabieg. Zasugerowała nam konsultacje w Krakowie. Udaliśmy się tam i od roku nasza córeczka jest pacjentką krakowskiej lekarki ( specjalista w leczeniu niedowidzenia i zeza u dzieci). Jesteśmy bardzo wdzięczni Pani Doktor, że była wobec nas na tyle uczciwa, że nie naciągała nas na kolejne prywatne wizyty i nie dawała złudnych nadziei i prowadziła nas drogą donikąd kosztem zdrowia naszej córeczki. Mama Marysi

Polecam gorąco.Duża kompetencja. Byłem na kilku wizytach i uważam,że warsztat lekarski na wysokim poziomie.Troszeczkę szkoda,że pani doktor tak mocno zaganiana. Pozdrawiam

Polecam gorąco.Duża kompetencja.
Pozdrawiam

cena przyzwoita przy dzieisejszych kosztach w niektorych gabinetach

cena przyzwoita przy dzieisejszych kosztach w niektorych gabinetach

jest troskliwa i dobrze zajmuje się pacjętem.

jest troskliwa i dobrze zajmuje się pacjętem.

niekompetentna, nieuczciwa chodzi jej tylko o pieniadze nie zalezy jej na dobru pacjenta

Lekarka bardzo dobra. Konkretnie, sprawnie i co najważniejsze skutecznie

Lekarka bardzo dobra. Konkretnie, sprawnie i co najważniejsze skutecznie