lekarz Dorota Grędziak-Straś

Dermatolog

Bardzo mily, rzeczowy lekarz. Poswieca duzo czasu, dokladnie tlumaczy nzrozumialym jezykiem. Zadzwonila do mnie nawet po wyjsciu z gabinetu, bym wrocila, bo cos jeszcze wzbudzilo podejrzenia. Bylam u Pani Doktor w Medcoverze, wiem, ze przyjmuje jeszcze w mniej eksluzywnej przychodni na NFZ. Zamierzam sie wybrac, by stwierdzic, czy taki sam standard opieki tego samego lekarza jest w innej przychodni, bo wiem, ze czasem bywa z tym roznie...

jestem właśnie po wizycie u pani doktor. jestem bardzo mile zaskoczony. bardzo uprzejma, kompetentna i uśmiechnięta osoba. zadaje masę pytań, pomagających w diagnozie. W bardzo jasny sposób wyjaśnia sposób leczenia. Poświęca dużo czasu na pacjenta i uważnie słucha. Bardzo polecam

Naprawdę dobry i rzetelny lekarz a przy tym cierpliwy i miły! Polecam!

Naprawdę dobry i rzetelny lekarz a przy tym cierpliwy i miły! Polecam!

super kobieta polecam ma bardzo fajne podejscie do pajenta dobry fachowiec

super kobieta polecam ma bardzo fajne podejscie do pajenta dobry fachowiec

Bardzo fajna kobieta byłam z 13letnim synem z paprająca się raną na brodzie.Leczyłam go od półtorej tygodnia a zamiast lepiej było tylko gorzej.Kiedy trafiliśmy do gabinetu broda wyglądała kiepsko.Pani doktor bardzo rzeczowo podeszła do sprawy dokładnie obejrzała ,pogadała z młodym,doskonale dobrała leki bo już na drugi dzień widać było poprawę , uprzedziła jak to będzie wyglądać po zagojeniu,że zostaną czerwonawe blizny co na to stosować no i ,żeby nie opalać w tym roku bo mimo ,że skóra będzie wyglądała na zdrową mogą się zrobić przebarwienia.Wyszłam z gabinetu i wiedziałam wszystko.Polecam

Polecam, szybka i fachowa pomoc, po zabiegu wszystko się ładnie goi i nie mam śladu, polecam bardzo serdecznie, dziękuję

Jestem zadowolona z wizyty. Lekarz wzbudza zaufanie, jest kompetentny. Uzyskałam wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania. Czekam na efekty leczenia i planuję kontynułować leczenie u pani doktor.

lekarka b.sypatyczna ,profesjonalnie udzieliła porady ,już stwierdziłem poprawę stanu zmian na skórze