Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie
(obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny). Praca w Klinice i Katedrze
Neurochirurgii Akademii Medycznej ...

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie
(obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny). Praca w Klinice i Katedrze
Neurochirurgii Akademii Medycznej w Warszawie w latach 1994-1996. Następnie w II Klinice Neurologii Akademii Medycznej w Warszawie pod kierunkiem Prof. H. Jędrzejowskiej. Specjalizacja IIo z neurologii dorosłych. Kurs Elektroencefalografii Klinicznej w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Praca w warszawskich szpitalach publicznych, a obecnie w...

Bardzo kompetentna i miła Pani Doktor. Poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu. Zwraca uwagę na szczegóły, dopytuje, dokładnie bada neurologicznie. Podchodzi do problemu bardzo kompleksowo, stąd zaleca badania diagnostyczne, aby ustalić, co dolega pacjentowi. Jest ostrożna, jeśli chodzi o przepisywanie pacjentom leków, co dla mnie jest ogromnym plusem. To nie jest lekarz, który bez zastanowienia wypisuje sterty recept. Pani Doktor najpierw musi się upewnić, że dany lek jest naprawdę potrzebny i konieczny. Zanim trafiłam do Pani Doktor Grochowskiej, byłam u innego lekarza neurologa (również w Damianie przy Wałbrzyskiej), który zalecił mi ponoć rewelacyjny lek na migreny, nie ostrzegając mnie przed żadnymi działaniami ubocznymi. Skonsultowałam to z Dr Grochowską i Pani Doktor ostrzegła mnie, że ten lek może (nie musi, ale jednak może) powodować problemy z nerwami wzrokowymi i nie chciałaby mi go przepisać. Dzięki takiej wiedzy mogłam dokonać wyboru, że nie chcę jednak tego leku. Poprzedni lekarz zachwalał ten lek, pomijając tak ważną dla mnie informację. Naprawdę polecam tę Panią Doktor. Wnikliwie podchodzi do problemu, a przy tym nie faszeruje niepotrzebnie garścią leków, jak czasem niektórzy lekarze. Przy tym Pani Doktor jest wyjątkowo serdeczną i miłą Osobą.

Po raz pierwszy biorę udział w ocenie ale robię to specjalnie, bo chcę w ten sposób podziekować PANI DOKTOR ZA WSZYTKO: ZA SERCE, ZROZUMIENIE, FACHOWOŚĆ , CHĘĆ NIESIENIA POMOCY. A PROBLEM NIE ŁATWY... NIGDY NIE MIAŁAM LEKARZA KTÓREGO DARZYŁAM WIĘKSZYM ZAUFANIEM I SZACUNKIEM ORAZ SYMPATIĄ - naprawdę idę na wizytę z przyjemnością i wiem , że otrzymam pomoc. Dziekuję Pani z całego serca. Mariola Kazubska

ZA SERCE, ZROZUMIENIE, FACHOWOŚĆ , CHĘĆ NIESIENIA POMOCY.
A PROBLEM NIE ŁATWY...
Mariola Kazubska

Jestem pod wrażeniem Pani Doktor. Znakomity lekarz i człowiek. Poświęca dużo czasu pacjentowi dokładnie wyjaśniając na czym polega choroba i cierpliwie objaśnia metody leczenia. Ponadto bezbłędnie diagnozuje chorobę. Tak było w moim przypadku.

Doktor Grochowska,jest lekarzem z prawdziwego zdarzenia od kwietnia wykonałam wycieczkę do 6 neurologów bo cierpię na silne bóle głowy Pani doktor nie obiecywałam mi cudów i nie faszeruje lekami, ale pomału staramy się wspólnie dojść co jest przyczyną. Systematycznie zleca mi badania dokładnie odpowiadając i omawiając ze mną każdy krok leczenia.Takie lekarza szukałam

Trafiłam z polecenia, mam problemy z kręgosłupem, jestem zadowolona z wizyty.

Trafiłam z polecenia, mam problemy z kręgosłupem, jestem zadowolona z wizyty.

polecam bardzo kompetentny lekarz, poświęca dużo czasu, spokojnie tłumaczy i wyjaśnia, cierpliwie rozmawia, bada,

Polecam.Poani doktor jest dociekliwa, daje poczucie bezpieczeństwa.

Polecam.Poani doktor jest dociekliwa, daje poczucie bezpieczeństwa.

REWELACJA. Pani Dorota zajmuje się pacjentem jak czlowiekiem, nie jak natretem. Miałam dość skomplikowany przypadek, więc prosiła kolegów o pomoc i radę. Serdeczna, ciepła, cierpliwa.

Doskonały specjalista. Nie patrzy na zegarek, jest uprzejma, serdeczna, bardzo dokładnie tłumaczy mechanizm choroby, nie faszeruje niepotrzebnie lekami. Moją chorobe zdiagnozowała właściwie na pierwszej wizycie (czytałam na forach internetowych że inni lekarze mają z diagnostyka problemy nawet po kilka lat) i wyleczyła mnie w trzy miesiące. To osoba przed którą człowiek ma chęć się otworzyć i opowiedzieć o problemach.

Wciąż poszukujesz "Neurolog Warszawa"?

Centrum Medyczne Damiana - Przy Bażantarni
ul. Przy Bażantarni 8b