lekarz Dorota Jakubowska

Homeopata, Pediatra

Polecam! Pani doktor jest wg mnie bardzo dobrym lekarzem. Leczy mojego syna odkad skonczyl 6 m-cy. Teraz ma juz 15 lat. Bywamy juz rzadko u Pani Doktor, jednak gdy jest potrzeba zawsze zostajemy fachowo przyjeci i obsluzeni. Pani Doktor wyleczyla syna z wielu chorob dzieciecych. Polecam gorąco wszystkim Pania Doktor

Polecam. Pani doktor jest miła i znająca się na leczeniu. Jesli potrzeba przyjmie kazdego pacjenta o każdej porze.

Lekarz godny polecenia, potrafi dotrzeć do pacjenta, miły, ciepły właśnie taki powinien być lekarz!!!