lek. med. Dorota Jaśkiewicz-Nyckowska

Dermatolog

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:5,0/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

W imieniu mojej mamy Honoraty Cieślak i swoim serdecznie dziękuję Pani doktor Dorota Jaśkiewicz-Nyckowska za fachową opiekę, bardzo szybką diagnozę i zalecone leczenie, które znacznie poprawiło stan zdrowia mamy. Pani doktor posiada olbrzymią wiedzę, potrafi wysłuchać pacjenta oraz w odpowiedni sposób przekazać informacje pacjentce i rodzinie. Jest bardzo sympatyczną osobą. Potrafi sprawić że pacjentka będąca pod jej opieką czuła się bardzo bezpiecznie. Jestem pełen uznania i podziwu dla Pani doktor. Pragnę również podziękować całemu personelowi oddziału dermatologii Szpitala Copernicus (dawny szpital Kolejowy) w Gdańsku. Potraficie Państwo stworzyć na oddziale bardzo ...

W imieniu mojej mamy Honoraty Cieślak i swoim serdecznie dziękuję Pani doktor Dorota Jaśkiewicz-Nyckowska za fachową opiekę, bardzo szybką diagnozę i zalecone leczenie, które znacznie poprawiło stan zdrowia mamy. Pani doktor posiada olbrzymią wiedzę, potrafi wysłuchać pacjenta oraz w odpowiedni sposób przekazać informacje pacjentce i rodzinie. Jest bardzo sympatyczną osobą. Potrafi sprawić że pacjentka będąca pod jej opieką czuła się bardzo bezpiecznie. Jestem pełen uznania i podziwu dla Pani doktor.
Pragnę również podziękować całemu personelowi oddziału dermatologii Szpitala Copernicus (dawny szpital Kolejowy) w Gdańsku. Potraficie Państwo stworzyć na oddziale bardzo ciepłą i przyjemną atmosferę a przy tym pełny profesjonalizm i fachowość.
Jeszcze raz dziękuję za opiekę nad moją chorą mamą.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat