lekarz Dorota Jędrzejczak-Litewka

Mój ojciec był jej pacjentem na oddziale. Nie znam słów , którymi mogłabym podziękować . Cieszę się , że trafiliśmy na tę lekarkę. Ciepła, sympatyczna i miła . Pacjenci ją uwielbiali . No i oczywiście wiedziała co robi. Dziękujemy .

Bardzo dobry lekarz, z dużą wiedzą medyczną. Wykazuje się ogromną empatią i wsparciem. Bardzo mi pomogła. Dziękuję!

Bardzo sympatyczna i rzeczowa, Pani Doktor podeszła do mnie z dużą atencją i życzliwością. Serdecznie polecam.

Witam, chcialabym ostrzec przed panią "doktor", która nie potrafi podejść do pacjenta (podnosiła cały czas na mnie głos), nie słucha go (nie interesowało ja z jakimi dolegliwościami do niej przyszłam), działa w przekonaniu, ze ona lepiej wie, co pacjentowi dolega (pierwszy raz byłam u niej). Powiedziała, ze nic mi nie jest ... i przepisała antybiotyk!!!? Jak sie okazało ( po wykupieniu leku) nie mogę go brać, ponieważ jestem uczulona na penicylinę!!! Każdy lekarz sie o to pyta, pani Jedrzejczak-Litewka nie.