Do Pani dr trafiłam z córką z AZS.Po dokładnym obejrzeniu,przebadaniu i przeprowadzeniu wywiadu rodzinnego skierowała nas do szpitala na kolejne badania oraz po to by pomóc mi nauczyć się dbania i pielęgnowania skóry mojego dziecka.W szpitalu Pani dr codziennie nas odwiedzała,pytała o stan córki ,tłumaczyła wyniki badań, na każde moje pytanie uzyskałam szczegółowa odpowiedź. Szczerze ,ale takiego lekarza,który byłby przy mnie i mojej córce na każdym etapie badań jeszcze nie miałam. Pani dr jestem ogromnie wdzięczna.DZIĘKUJĘ !!!!!!!!!!!!!!

Pani dr jestem ogromnie wdzięczna.DZIĘKUJĘ !!!!!!!!!!!!!!

Ona(czyli pani doktor) jest super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pani doktor to wspaniały człowiek i specjalista.Oddana pracy i swoim małym pacjentom.To prawdziwy lekarz z powołania,któremu niesienie pomocy innym sprawia przyjemność.Mój synek trafił do Pani doktor dwa lata temu z ciężkimi objawami astmy i nieleczonej alergii(chodziłam na wizyty do innych lekarzy ,ale nikt mi nie pomógł),spotykamy się co miesiąc lub dwa , efekty leczenia były widoczne po tygodniu.Pani Jurałowicz jest Pani najfantastczniejszym lekarzem jakiego może sobie wymarzyć kochająca matka dla swojego dziecka.Pozdrawiam Ania i Robert

Super pani doktor, fachowiec w swojej dziedzinie jakich mało.Pani doktor jako jedyny lekarz, którzy badali moją córcię stwierdziła zapalenie płuc ( wcześniej byłam trzy razy u pediatry i u pulmonologa w jednym tygodniu!!!)Niezwykle miła, ciepła kobieta, serdecznie polecam bo warto.....

Od kiedy trafiliśmy pod opiekę pani doktor są widoczne poprawy w zdrowotności dziecka mniej choruje.Jestem bardzo zadowolona z leczenia u pani dr Jurałowicz

bardzo ciezko trafic na tak dobrego lekarza ,pod kazdym wzgledem bardzo dokladna!

Bardzo zaangażowana, kompetentna, dba o pacjenta, podchodzi kompleksowo do dziecka, rodzic nie jest zbędnym dodatkiem, lecz partnerem.

leczenie dziecka zaczyna od wsztstkich badań

leczenie dziecka zaczyna od wsztstkich badań

czy Pani dr przyjmuje prywatnie?? jeżeli tak to prosze o adres i kontakt do Pani dr. z góry dziękuję

Wciąż poszukujesz "Alergolog dziecięcy Łódź"?

ul.Kamińskiego 11

im.Kopernika
Gabinet w Zgierzu (RehMed), ul.Tuwima 18, czynny pon-pt w godz.18-19 po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym
Łódź

"Centrum Medyczne Szpital Świętej Rodziny'''' Sp. z o.o.
ulica Wigury 19
90-302 Łódź