mgr Dorota Kamińska

Psycholog

Korzystałam z psychoterapii około pół roku objawy określone jako depresja z lękiem zmniejszyły się a nawet poprawiło się myślenie o sobie z czym nawet nie wiedziałam że był taki problem. Warto pójść dla siebie żeby się lepiej poznać samemu i nie trzeba się wstydzić trzeba dbać o siebie. .

Trafne wyłapanie problemu, rzeczowe wytłumaczenie przyczyny problemu, przy czym pani psycholog ma taki dar że człowiek się otwiera i coś co wydawało się nie do powiedzenia po prostu z człowieka jakoś wychodzi i zdejmuje ciężar.

Miałam wrażenie że znamy się od lat, bardzo przyjemna atmosfera co otwiera człowieka. Rzeczowość, konkretność i duża troska o pacjenta ze strony Pani psycholog.

Psychoterapia okazała się bardzo skuteczna, przebiegała w miłej atmosferze, pomimo trudnych doświadczeń, duże zaangażowanie i wiedza że strony p Doroty. Jakby ktoś szukał skutecznej terapii i poznania siebie to śmiało polecam.

Dziękuję bardzo za pomoc-już wiem jak walczyć z moimi lękami. Polecam Panią psycholog Kamińską naprawdę mi pomogła.

Perfekcyjna obsługa pacjenta. Bardzo krótkie dostępne terminy wizyt dostosowane do zapotrzebowania pacjenta. Bardzo "przyzwoity" koszt wizyty za poświęcony czas Pani psycholog.

Profesjonalna pomoc i choć już minął rok odkąd korzystałem z pomocy, efekty terapii są nadal, tak więc polecam tą panią psycholog i dziękuję za "nowe życie".