dr n. med. Dorota Kapiszewska-Dzedzej

Laryngolog

3,3
3,3

Pani Laryngolog ma bardzo duza wiedze. Diagnostyka przeprowadzona wzorowo od A do Z. Naprawde umie pomoc pacjentowi, co sie rzadko zdarza. Chodzilem do roznych lekarzy kiedy mailem infekcje i czesto diagnozy byly chybione, a leki nie pomagaly. Moge polecic jeszcze Edwarda Ślączke.

Pani dr jest lekarzem godnym polecenia- leczy mnie i moich znajomych od lat. Wykonała operacje nosa i zatok u mnie , mojego męża i ziecia oraz wlelu moich znjomych. Wszyscy - bez wyjątku są zadowoleni i nie możemy złego słowa powiedziec o pracy Pani dr.Wiem , ze niestety są ludzi chorzy umysłowo i tacy mogą pisać takie bzdury jak w opinii z 28.06. Myslę ,ze to karygodne zeby bez weryfikacji - takie pomówienia na lekarza się pojawiały. Jesteśmy z panią Pani dr i będziemy nadal się u pani leczyć. Mam ...

Jesteśmy z panią Pani dr i będziemy nadal się u pani leczyć.
Mam nadziej ze ktoś pomoże temu biednmu człowiekowi który ma chorą psychike - paranoje ze ktos mu wszczepił czipa- drogi panie to trzeba leczyć ale nie u laryngologa.
Czekamy na interwencje w tej sprawie administaratora serwisu.

Mam trochę mieszane uczucia, Pani Doktor sprawia wrażenie bardzo profesjonalnej ale porozmawiałem z kilkoma jej pacjentami i większość dostaje taką samą diagnozę (zatoki) - alergia i skrzywiona przegroda, najlepiej zrobić u Pani doktor operację za 4000 plus leki na alergię, ja także dostałem taką sugestię, okazało się, że to nie alergia tylko w posiewie wyszły liczne bakterie, terapia i teraz jest ok.

Nie polecam! Laryngolog nie przeczyścił uszu tylko kazał zrobić to domowymi środkami i wrócić następnego dnia (plus zapłacić za wizytę).

Nie polecam!