dr n. med. Dorota Kardas-Sobantka

Alergolog, Pediatra

Pani doktor bardzo niesympatyczna, wyniosła, bez podejścia do dzieci. Jej kompetencje pozostawiają wiele do życzenia, na zadane pytania odpowiada wymijająco, ma wiedzę sprzed kilkudziesięciu lat. Przepisane przez nią leczenie zostało wyśmiane przez innego (zaufanego, pracującego na uczelni, stałe dokształcającego się) lekarza.

Pani doktor zawsze udziela pomocy nawet w dni świąteczne, odpowiedzi na moje pytanie zawsze są wyczerpujące. Ma także miłe i ciepłe podejście do dzieci.

wizyta w poradni w szpitalu - dziecko było zapisane na określony termin, miałam wyczerpujące wyjaśnienie rozpoznania (jest uczulone na pyłki i kota) i działania przepisanych leków, niedługo rozpocznie się planowane odczulanie

Bardzo dobry specjalista,pomogła wielokrotnie szybko i skutecznie moim dzieciom polecam!

Zero podejścia do dziecka i jego rodzica. Niemiła, niesympatyczna, bez powodu przepisała mojemu synkowi antybiotyk. Nie polecam! Unikajcie jak się da!