Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Potrafi wysłuchać pacjenta. Oddana swojemu zawodowi. Gorąco polecam. Wcześniej zajmował się mną prawdziwy szołmen i wodzirej, a nie lekarz.

Doktor, która potrafi wysłuchać, poradzi, dobrze pokieruje leczeniem. Oddana swojej pracy, miła i dobra.

Za komentarz wystarczy moja ocena.Nie ja jestem pacjentem tylko moja żona. Obserwuję proces opieki i leczenia i często rozmawiam o leczeniu mojej żony ( jest ona b. skomplikowanym przypadkiem; nie tylko borelioza ale i sprawa szpiku - słaba odporność). Potwierdzam moją ocenę.

nie tylko borelioza ale i sprawa szpiku - słaba odporność).
Potwierdzam moją ocenę.

Wspaniały lekarz,uprzejma interesowała się innymi moimi chorobami przewodu pokarmowego.Przyjęła mnie nawet wtedy gdy nie byłam zapisana.

Pani doktor bardzo miła, wyjaśniła co mnie czeka, dała potrzebne skierowania na dalsze badania. Ona wszystkim dalej pokieruje. Polecam.

Wciąż poszukujesz "Choroby zakaźne Łódź"?

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. Dr Wł.Biegańskiego / Przychodnia Specjalistyczna
ul.kniaziewicza 1/5
Zgierska 124/140/164