lekarz Dorota Kęcka

Pani D. Kęcka bardzo profesjonalna i miła pani doktor. Podczas wizyty wszystko dokładnie tłumaczy i wyjaśnia. Prawdziwy lekarz z powołania.

Spokojna kompetentna uratowała mojego męża. Po pierwszej wizycie wiedziała co dolega mężowi od razu skierowała do szpitala i tam było wielkie zdziwienie że doktor tak szybko się poznała bo mąż mówił że brzuch boli a to było serce

Pani Kęcka jest aż przesympatyczna osobą, tylko niestety odczułam u niech nie chęć pomocy...tylko chęć pieniędzy. Zrobiła mi cytologię i USG po którym stwierdziła,że musze wykonać szereg badań... wykonałam badania,z wynikami mialam się pojawić zaraz...i za SAMĄ konsultację i rozmowę o wyniku chciała 130 zł... czy to nie za dużo? Krytykowała "lekarzy", kto mnie wcześniej leczył...pytała. Nie jestem zadowolona, mam wrażenie,że dla niej ważna jest kasa...czemu za konsultacje nie wystarczy jej 50 zł...jak innym?

Pacjenta traktuje protekcjonalnie, sądzi, że jest nieomylna, a pacjent to kompletny głupek. Baaardzzoo oszczędna w kierowaniu do specjalisty (raz w roku wystarczy), przecież sama może wyleczyć wszystko i wszystkich, byle tylko kasa została w portfelu.