lekarz Dorota Klimowicz

Super lekarz.ktos przy kim nie czujemy skrempowania podczas badania.a cala reszta to w superlatywie.

Byłam u ginekologa pierwszy raz. Pani Klimowicz była bardzo uprzejma, delikatna, wszystko tłumaczyła. Lekarz godny polecenia :)9

Super Pani Doktor!! Jako jedyna z moich lekarzy podeszła poważnie do mojego problemu trądziku przy braniu antykoncepcji. Jako jedyna zrobiła ze mną wywiad jeżeli chodzi o tolerancje leków. Jest bardzo delikatna przy każdym badaniu. Wszystko tłumaczy, wyjaśnia. Jako jedyna pomyślałam również, o wypisaniu zwykłego zaświadczenia do lekarza rodzinnego o branych lekach, żebym nie musiała się martwić, że zabraknie. I na szczęście, jako jedyna nie zaleca ciąży na każdą kobiecą dolegliwość. Szczerze polecam!

Super Pani Doktor, prowadziła moje dwie ciąże.Zawsze znalazło się miejsce na wizytę,ze zwolnieniami też nie byłoby problemu(choć poszłam na zwolnienie dopiero w 8 m-cu). Kobieta pełna życia, energii, do tego z poczuciem humoru.Kompetentna, dokładna i delikatna-dla mnie w sam raz. Jedyny minusik to opóźnienia w przyjmowaniu pacjentek.Zawsze brałam kanapke i sok.

Przemiła osoba empatyczna ,a jednocześnie konkretna i fachowa.Na wizytę idę jak do kogoś bliskiego ,z pełnym zaufaniem ,przekonana ,że poświęci mi tyle czasu i zainteresowania ile będzie potrzebne do postawienia diagnozy i wybrania optymalnego sposobu leczenia.

Pani dr spóźnia się i odwołuje często wizyty. Nie wiem dlaczego Centrum jeszcze z nią podpisuje umowy. Jej efektywność pracy raczej nie przysparza tej przychodni pacjentów. Jest zimna i małomówna Szczególnie nieuprzejma jest do pacjentów NFZtowych.

Profesjonalizm,empatia i spokój-wzór cnót a więc z pełną odpowiedzialnością polecam Panią Doktor,paniom w każdym wieku.

Bardzo polecam Pania Klimowicz, super lekarz.

Bardzo polecam Pania Klimowicz, super lekarz.

Jestem zadowolona z wizyty, kompetentna i miła pani doktor. Zdecydowanie polecam.

Pani doktor prowadziła moją całą ciążę od samego początku i powiem tak-gdy trafiłam do szpitala(w 7 mies.)udawała,że mnie nie zna,nawet na obchodzie w szpitalu nie zapytała sie mnie ani razu-jak się czuję.A mojej koleżance powiedziała że jest w ciąży pozamacicznej i trzeba usunąć!he koleżanka urodziła zdrową córeczkę,a jej ciąża wcale nie była pozamaciczna!!Wstrętne babsko.NIE POLECAM