lekarz Dorota Klimowicz

Super Pani Doktor!! Jako jedyna z moich lekarzy podeszła poważnie do mojego problemu trądziku przy braniu antykoncepcji. Jako jedyna zrobiła ze mną wywiad jeżeli chodzi o tolerancje leków. Jest bardzo delikatna przy każdym badaniu. Wszystko tłumaczy, wyjaśnia. Jako jedyna pomyślałam również, o wypisaniu zwykłego zaświadczenia do lekarza rodzinnego o branych lekach, żebym nie musiała się martwić, że zabraknie. I na szczęście, jako jedyna nie zaleca ciąży na każdą kobiecą dolegliwość. Szczerze polecam!

Super Pani Doktor, prowadziła moje dwie ciąże.Zawsze znalazło się miejsce na wizytę,ze zwolnieniami też nie byłoby problemu(choć poszłam na zwolnienie dopiero w 8 m-cu). Kobieta pełna życia, energii, do tego z poczuciem humoru.Kompetentna, dokładna i delikatna-dla mnie w sam raz. Jedyny minusik to opóźnienia w przyjmowaniu pacjentek.Zawsze brałam kanapke i sok.

Przemiła osoba empatyczna ,a jednocześnie konkretna i fachowa.Na wizytę idę jak do kogoś bliskiego ,z pełnym zaufaniem ,przekonana ,że poświęci mi tyle czasu i zainteresowania ile będzie potrzebne do postawienia diagnozy i wybrania optymalnego sposobu leczenia.

Byłam u ginekologa pierwszy raz. Pani Klimowicz była bardzo uprzejma, delikatna, wszystko tłumaczyła. Lekarz godny polecenia :)9

Super lekarz.ktos przy kim nie czujemy skrempowania podczas badania.a cala reszta to w superlatywie.

jestem pacjentką p.Klimowicz od półtora roku i jestem zadowolona z jej sposobu podchodzenia do pacjentek bywały małe nieporozumienia ale przecież każdy ma prawo do złych dni :) prowadzi moją ciąże moim zdaniem dobrze i nie mam żadnych zażaleń co do jej osoby i sposobu leczenia

Profesjonalizm,empatia i spokój-wzór cnót a więc z pełną odpowiedzialnością polecam Panią Doktor,paniom w każdym wieku.

Jestem kobietą po 60-tce leczę się kontrolnie u p.doktor i polecam nie tylko młodym ale i starszym paniom.Super lekarka wykonuje wszystkie badania,które powinna przejść każda kobieta w moim wieku,także uważam że tak powinien podchodzić do pacjenta kazdy lekarz.Polecam i pozdrawiam p.doktor stała pacjentka z CENTRUM.

Zdecydowanie polecam! Pani doktor potrafi uważnie słuchać i poświęca mi zawsze tyle czasu ile potrzebuje. Jest kompetentna i z zaangażowaniem podchodzi do pacjenta.

Do dr Klimowicz chodzę od 'zawsze'. Polecam wszystkim. Jest miła, kompetenta, poświęca dużo czasu bez względu na rodzaj wizyty (czy prywatna, czy pbuliczna). A jeśli chodzi o cenę wizyty prywatnej też jest bardzo przystępna. ;)