lek. dent. Dorota Knasiak

Bardzo kompetentna pani Doktor, cierpliwa, uprzejma, ma niezwykle ludzkie podejście do pacjenta. Godna polecenia.

Bez zastanowienia polecam Panią Doktor:) Indywidualne podejście do pacjenta, troska o bezpieczeństwo i wygodę :)

Niezwykle życzliwa i ciepła osoba. Profesjonalna, miła i rzeczowa. Bardzo sympatyczna i delikatna. Z cierpliwością tłumaczy wszystkie wykonywane czynności. W końcu ktoś zainteresował się moją pogłębiającą się paradontozą i podjął odpowiednie leczenie. Bardzo dziękuję i każdemu polecam!

Bardzo dobra dentystka. Można polecić każdemu z czystym sumieniem. Bardzo precyzyjna i ostrożna, dokłada starań aby efekt był jak najlepszy, a pacjent zadowolony. Polecam.

Genialny lekarz. Bardzo miła i sypatyczna pani doktor. Najlepsza na jaką trafiłem w mieście i nie tylko.

Naprawdę polecam Panią Doktor. Zawsze miła, dba o pacjenta. Zabiegi bezbolesne i w rozsądnej cenie.

Byłem po raz pierwszy pacjentem pani dr D. Knasiak i dziękuję przede wszystkim pacjentom, którzy wcześniej pozytywnie ocenili usługi pani doktor. Będąc spoza Szczecina to dzięki wysokiemu rankingowi tego gabinetu, jak się sam przekonałem - w pełni zasłużonego, zdecydowałem się pani dr Knasiak powierzyć uratowanie mojej jedynki, która wisiała 'na włosku', z powodu mojej paradontozy. Zaden z poprzednich dentystów nie był w stanie tak stabilnie umocować zęba. To była nie tylko dobra dentystyczna, ale i inżynierska robota. Dziękuję pani doktor.

POLECAM!!!!!! SIEDZĄC NA FOTELU NIE BAŁAM SIĘ,A JESTEM NIELADA CYKOREM.WŁAŚCIWE PODEJŚCIE BARDZO PROFESJONALNE.

Uważam że do fachowiec pełnej krasy,uczęszczam do pani dr już od jakiś 7 lat i teraz idę z moim 3 letnim synkiem na kontrole, polecam panią doktor każdemu.

Tip Top! Bardzo dobra dentystka. Można polecić każdemu z czystym sumieniem. Bardzo precyzyjna i ostrożna, dokłada starań aby efekt był jak najlepszy, ale nie kosztem samopoczucia pacjenta. Polecam.