lekarz Dorota Kozłowskalekarz Dorota Kozłowska - zdjęcie profilowe

lekarz Dorota Kozłowska

Pani doktor bardzo miła. Czuć, że praca dla pani doktor nie jest tylko obowiązkiem. Bardzo dobrze oceniam wizytę. Polecam szczególnie przyszłym mamom.

Miła, młoda Pani doktor. Wizyta przebiegła sprawnie i w dobrej atmosferze. W gabinecie bardzo dobry sprzęt. 5/5 polecam

Jestem zachwycona wizytą u pani doktor, przemiła, sympatyczna osoba. Szybko postawiła diagnozę i zaproponowała leczenie. Dzięki pani doktor znów czuję się dobrze. Szczerze polecam!

Jestem zachwycona wizytą u pani doktor, przemiła, sympatyczna osoba.

Pani Doktor rzeczowa, dokładna i bardzo delikatna. Wizyta przebiegła sprawnie i bez stresu co jest dla mnie bardzo ważne. Gabinet wyposażony w nowoczesny sprzęt za co duży plus. Polecam wizytę u tej Pani Doktor