lekarz Dorota Krzywiak

Homeopata

Pani doktor jest bardzo miłą, wzbudzająca sympatię osobą. Poświęca mnóstwo czasu pacjentowi, uważnie słucha- co jest bardzo ważne. Podczas stawiania diagnozy bierze pod uwagę nie tylko ciało, ale i duszę, emocje, przyzwyczajenia. Jest kompetentna i bardzo mi pomogła w zwalczaniu kłopotów z gardłem. i strunami głosowymi.

Bardzo miła pani, spokojna, poświęcająca pacjentowi dużo czasu. Podpowie także , które książki przeczytać aby sobie pomóc. Zlikwidowała moje problemy z przeziębieniami na kilka lat. Ostatnich dolegliwości nie może mi wyleczyć. Ale nie tylko ona :-(. Medycyna konwencjonalna też jest bezsilna. Jestem nie zdiagnozowana. Ale pójdę do niej znowu, może coś wymyśli.

Bardzo miła pani, spokojna, poświęcająca pacjentowi dużo czasu.

Pani doktor jest bardzo miłą,ciepłą osobą.Potrafi słuchać i ma wielkie serce pełne miłości do wszelkiego stworzenia.Pomaga innym najlepiej jak potrafi. Jest wspaniałym człowiekiem. Polecam wszystkim wizytę jeśli takowa jest potrzebna.

Wciąż poszukujesz "Homeopata Poznań"?

irydolog
ul.Chociszewskiego 25/1