lekarz Dorota Kubiszyn

Okulista

3,7

Pani doktor to świetny specjalista z ogromnym doświadczeniem. Poświęciła bardzo dużo czasu na dobór odpowiednich soczewek wraz z nauką ich zakładania, jest przy tym niezwykle miłą i pełną empatii osobą. Po mojej wizycie od razu zapisałam swoje dzieci i muszę przyznać, że dawno nie spotkałam się z tak genialnym podejściem do małych pacjentów.

Świetna pani doktor. Byłam bardzo zadowolona z jej konkretnego podejścia do pacjenta, jest niesamowicie uprzejma i nie patrzy co chwilę na zegarek, do czego byłam przyzwyczajona, odwiedzając warszawskich specjalistów. Jedynym minusem jest to, że w soboty pracuje do południa, stąd ciężko się dostać na wizytę, gdy musisz dojechać do gabinetu. Jednym słowem: warto.

Zupełny brak kompetencji i lekceważący stosunek do pacjenta, którego traktuje jak "skarbonkę". Mam nadzieję, że po ponad miesięcznym diagnozowaniu choroby inni lekarze zdołają jeszcze naprawić oko.