lekarz Dorota Kupińska

Polecam. Właściwa osoba na właściwym stanowisku. Zgadzam się z przychylnymi opiniami. Doświadczenie Pani stomatolog przemówiło do mnie, by skorzystać z tej oferty.

Godny polecenia. Wysoka jakość aparatury medycznej, doświadczenie stomatologa, delikatność oraz bezbolesność. Ode mnie 4 z plusem.

Jak najbardziej polecam tą dentystkę. Muszę przyznać, że podchodzi profesjonalnie do zawodu. Nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń, takich stomatologów powinno być więcej, a już na pewno w Trójmieście, gdyż na chwilę obecną to najlepszy z jakim miałam styczność.

Bardzo fajna kobieta, uwielbiam do niej chodzić :) Jeśli chodzi o implant to juz jest wszystko fajnie opanowane, udało mi się trafić na promocję. super.

Bardzo fajna kobieta, uwielbiam do niej chodzić :)

dobry specjalista godny polecenia, zdecydowanie na jestem na tak

dobry specjalista godny polecenia, zdecydowanie na jestem na tak

Pełen profesjonalizm, zabieg bezbolesny, miła atmosfera. Polecam.

Pełen profesjonalizm, zabieg bezbolesny, miła atmosfera. Polecam.

Witam i szczrze polecam. Jestem bardzo zadowolena z usługi

Witam i szczrze polecam. Jestem bardzo zadowolena z usługi

Profesjonalna obsługa miła ciepła i atmosfera, bardzo ładny gabinet i średnie ceny. Czuje się dobrze wydane pieniądze. Pozdrawiam Panią dr Dorotę i jej przesympatyczną Asystentkę. Wdzięczny pacjent

Pozdrawiam Panią dr Dorotę i jej przesympatyczną Asystentkę.

Wdzięczny pacjent

Jestem z Warszawy. Do Trójmiasta przyjechałem na kilka dni. Skoro jestem tu parę dni to może czemu nie pójść na wizytę do stomatologa :). Najpierw sprawdziłem opinie na tym portalu a potem zadzwoniłem. No i nie żałuje. Pełen profesjonalizm i bardzo fajne podejście do klienta. Poza tym zostałem poinformowany w jaki sposób powinienem rozwiązać moje problemy z uzębieniem. W moim mieście jakoś inaczej podchodzą do biznesu. Gorąco polecam.

J.-jestem bardzo zadowlona z uslgi medycznej i lekarskiej i asystentki-cos wspanialego -czuje sie komfortowo -polecam -warto wlasnie u tej pani leczyc zeby -szczerze polecam