lek. dent. Dorota Łatacz

Pani ta przyjmuje na NFZ, nie prywatnie. Jest bardzo nieprzyjemna, opryskliwie i nierzeczowo odpowiada na jakiekolwiek pytania. Pomyślałam - przeboleje, w końcu to nasza "służba zdrowia", na wszelki wypadek - znieczulenie na wejściu. Wiem że jest odpłatne, ale na pierwszej wizycie usłyszałam że nie płacę za nie. Druga wizyta - następny ząb zatruwany. Na początku trzeciej wizyty - pretensja że nie uiściłam ostatniej opłaty -ale nic Pani nie powiedziała? -Jak to?! zawsze się płaci! -Ok, zapłacę:) Ledwo rozwiercony "zatruty" ząb boli jak diabli - proszę o znieczulenie. P.doktor wbija igłę ...

Pani ta przyjmuje na NFZ, nie prywatnie.
Jest bardzo nieprzyjemna, opryskliwie i nierzeczowo odpowiada na jakiekolwiek pytania. Pomyślałam - przeboleje, w końcu to nasza "służba zdrowia", na wszelki wypadek - znieczulenie na wejściu. Wiem że jest odpłatne, ale na pierwszej wizycie usłyszałam że nie płacę za nie. Druga wizyta - następny ząb zatruwany. Na początku trzeciej wizyty - pretensja że nie uiściłam ostatniej opłaty -ale nic Pani nie powiedziała? -Jak to?! zawsze się płaci! -Ok, zapłacę:) Ledwo rozwiercony "zatruty" ząb boli jak diabli - proszę o znieczulenie. P.doktor wbija igłę ze złością, po pół minucie zaczyna wiercić dalej. Ból nie do wytrzymania, skaczę na fotelu. -jak się pani zachowuje! ledwo Panią dotknęłam!dzieci zachowują się lepiej! Wyszłam cała roztrzęsiona.
Nie jestem przewrażliwiona, mam dość niski ale w normie próg bólu, wiele potrafię znieść, urodziłam dzieci;)
Nigdy nikt mnie tak nie potraktował.
A tym którzy uważają że pracując na NFZ robią "łaskę" że leczą ludzi poleciłabym pracę w prosektorium.
Płacę od dwudziestu lat pełne składki, do lekarza chodzę raz na kilka.
Zarabiam najniższą krajową, czasem nie uda się wyciułać kilkuset złotych na prywatną wizytę. Co się dzieje w tym kraju???