lekarz Dorota, Maśnica-Machej

Psychiatra

2,9
2,6

Bardzo serdecznie polecam panią Doktor. Córka jest pod jej opieką od pewnego czasu i mogę powiedzieć, że jest to lekarka z powołania. Ciepła i serdeczna osoba, do tego rzeczowa i konkretna. Jest z nią doskonały kontakt pomiędzy wizytami, jeżeli jest takowy potrzebny. Fajna osoba, z dobrym podejściem i olbrzymią wiedzą. Polecam

Pani doktor ma świetne podejście do dzieci. Jest uprzejma i bardzo ciepła. Atmosfera w czasie pierwszej wizyty była bardzo dobra. Poświęciła nam naprawdę sporo czasu. Dostrzegła problem, którego inni nie zauważali. Nie wiem jak będzie dalej, ale pokładamy w tej współpracy duże nadzieje.

Nie polecam Pani doktor. Wizyta trwała 10 minut. Pacjenci umawianie na jedną i tą samą godzinę. Pacjenci przyjmowani taśmowo.

Pani doktor jest przyjemna, ciepła, serdeczna, spokojna a przy tym rzeczowa i konkretna. Byłam z córką wizycie i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Polecam z całego serca

Leczylam się u dr kilka lat. Wizyty trwały zawsze 2 lub 3 minuty. Polegały na wpisaniu recepty. Po odstawieniu leków i rocznej przerwie w leczeniu objawy nagle wróciły. Udalsm się do pani dr która na moje błaga ie o przyjęcie i wypisanie recepty, bo obdzwonilam wszystkich lekarzy odwróciła się plecami śmiejąc ironicznie! Czy to jest normalne? Chora osoba z problemem zostaje potraktowana jak śmieć! Unikać tego pseudo lekarza który w chwili słabości nie pomoże a zaszkodzi!

Pani doktor przyjmuje pacjentów taśmowo, byle szybciej, nie pamięta dotychczasowego przebiegu leczenia (co właściwie można zrozumieć z uwagi na dużą liczbę pacjentów, ale od tego jest dokument o nazwie historia choroby, by z niego korzystać), nie jest zbyt dociekliwa, a ponadto nie jest zainteresowana pozostałymi schorzeniami pacjenta spoza zakresu psychiatrii, co przecież ma znaczenie w kwestii odpowiedniego doboru leków. Wizyty w jej gabinecie ograniczają się do pobieżnego wypytania "Co u Pana?", "Co słychać?" itp., oraz do wypisania recepty. Nie polecam.

Jakos nie mam przekonania do tej pani doktor.

Jakos nie mam przekonania do tej pani doktor.