Dorota Mitek-Zimnicka

Psycholog

1,4
1,2

Pseudo biegła psycholog, jej brak kompetencji odbija się na opiniach, które przez to są krzywdzące.

Pani (Pseudo"psycholog")Dorota Mitek-Zimnicka Jest osobą niekompetentną do zajmowanego stanowiska . Pani "Psycholog" Jest osoba Bardzo źle nastawioną do pacjentów . Podam swój przykład ( Jestem osobą uzależnioną od alkoholu od 7Lat próbowałem uzyskać pomoc zgłaszając się Samemu na terapie alkoholowa 2 miesięczną .Warunkiem Przyjęcia na odział jest skierowanie od lekarza rodzinnego i nie spożywanie alkoholu 14dni lub minimum 10 dni ... . Ja odczekałem 17 dni bez alkohol (powód chciałem być w domu na ŚW Wielkanocne ... I Wracając Do Pani Psycholog już od wtorku 19 Kwietnia codziennie jeżdżę Do ...

lub minimum 10 dni ... . Ja odczekałem 17 dni bez alkohol (powód chciałem być w domu na ŚW Wielkanocne ... I Wracając Do Pani Psycholog już od wtorku 19 Kwietnia codziennie jeżdżę Do SAMODZIELNY WOJEWÓDZKI PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW PSYCHIATRYCZNEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ IM. DR BARBARY BORZYM W RADOMIU . Na odział (Oddział Terapii Uzależnienia od Alkoholu) kierowany Przez Panią Dorotę I nie moge uzyskać pomocy Kobieta jest osoba ASympatyczną i nie miłą ...

Ostrzegam wszystkich przed p. Mitek-Zimnicką, jej opinia dla Sądu stronnicza i zakłamana. Widoczny brak kultury.

Pani wykonuję opinię na zlecenie jednego że stron sporu sądowego. W swoich opiniach faworyzuje stronę zlecając. Opinię są nieobiektywne i krzywdzące

Pani psycholog według najważniejszej instytucji odnośnie psychologi Polskie Towarzystwo Psychologiczne cytat,,jest osobą naruszającą zasady rzetelności""