Dodaj opinię Umów wizytę

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie.

Obecnie pracuję jako asystent w Klinice Ginekologii
i ...

Obecnie pracuję jako asystent w Klinice Ginekologii
i Onkologii UJ CM, gdzie od 2011 odbywam specjalizację z zakresu położnictwa i ginekologii. Swoją wiedzą dzielę
się także ze studentami prowadząc zajęcia praktyczne z
zakresu ginekologii.

Moje zainteresowania oraz praca zawodowa związane są głównie z kompleksową profilaktyką schorzeń ginekologicznych, nowoczesnym leczeniem zachowaw...

A ja chodzę do Pani Doroty na standardowe wizyty. Nie planuję jeszcze ciąży i na szczęście nie spotkały mnie konieczności żadnych poważniejszych zabiegów. Pani Dorota pilnuje terminowości moich badań, przepisuje mi tabletki i czuwa nad wszystkim co konieczne :)

Szczerze polecam Panią doktor ! Jest pierwszym lekarzem, do którego mam pełne zaufanie. Pani doktor jest kompetentną, serdeczną, sympatyczną osobą. Wszystko zawsze przebiega szybko i sprawnie, usg, cytologia, badanie, wywiad. Pani doktor bardzo rzeczowa, przy tym miła i cierpliwa osóbka. Rozwiała wszelkie moje wątpliwości, więc wyszłam spokojna i bardzo zadowolona.

Brak mi słów żeby opisać jak dobrym lekarzem i człowiekiem jest Pani doktor. Lepiej nie mogłam trafić. Pani doktor jest miła, sympatyczna, profesjonalna. Wszystko tłumaczy dokładnie, odpowiada na pytania. Do tego możliwy jest stały kontakt telefoniczny z Panią doktor. Polecam

Jestem pod ogromnym wrażeniem Pani doktor. Jest bardzo profesjonalna, kompetentna i doświadczona. Urzekła mnie serdeczność Pani doktor. Podczas wizyty czułam się bardzo komfortowo i bezpiecznie, a do tego byłam poinformowana dokładnie o przebiegu badania i o moim stanie zdrowia. Polecam !

Jestem po pierwszej wizycie u Pani Doktor i jestem bardzo zadowolona. Pani Doktor cierpliwie i wyczerpująco odpowiedziała na wszystkie nurtujące mnie pytania. Badanie przeprowadzone bezboleśnie, wszystko przebiegało w miłej atmosferze. Szczerze polecam!

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor zrobiła mi USG i zbadała dokładnie.W trakcie badania wszystko dokładnie wyjaśniała i odpowiadała wyczerpująco na moje pytania. Gabinet przyjazny dla pacjenta , miła obsługa.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog onkolog Kraków"?

lek. med.
Andrzej Bałasz

USG ginekologiczne
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA
Królowej Jadwigi 15
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera
Os. Złotej Jesieni 1
Kraków
Medyczne Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne „RUCZAJ”
ul. Kobierzyńska 98

lek. med.