dr n. med. Dorota Opławska

Wizyta u Pani Opławskiej była bardzo przyjemna, dokładne badanie moich oczu i zalecenia dalszego leczenia było b,profesjonalne polecam wszystkim z każdym problemem oczu

polecam wszystkim z każdym problemem oczu

Podczas wizyty czas się nie liczy. Doskonała atmosfera. Możesz pytać o wszystko.Wydaje się że to normalne, ale mam za sobą wizyty gdy wychodząc z gabinetu lekarza nie wiedziałem co mi dolega - dopiero trzeba było się dopytywać. Dr Opławska to specjalista z najwyższej półki. Jest ordynatorem okulistyki w Szpitalu MSWIA na Galla w Krakowie - wiadomo, Oni biorą najlepszych. Jestem w leczeniu przez Nią a wyniki są szokujące, nawet nie spodziewałem się takich rezultatów. Gorąco polecam to mało.

nie polecam, nie slucha co sie mowi leki drogie nie skuteczne

nie polecam, nie slucha co sie mowi
leki drogie nie skuteczne

dlaczego takie nerwowe osoby pracuja za publiczne pieniadze, bez zrozumienia dla chorego

Nowoczesny gabinet i świetne podejście i kontakt z pacjentką. Niestetydługo oczekiwałam wizyty, jednak wszystko się udało i Pani pomogła w moich problemach.

Wczesne wykrywanie jaskry niewątpliwie jest wyjątkowo mocną stroną Pani Doktor jak również sprzętu który posiada w gabinecie. Mimo długiego oczekiwania świetna specjalistka

widziałam ostatnio gabinet Pani Opławskiej. Wygląda to naprawdę świetnie i nowocześnie. Zapisałam się też na wizytyę na przyszły tydzień jestem ciekawa co z tego wyjdzie.

Wczesne wykrywanie jaskry tylko w bellmedzie i u Pani Opławskiej. Nowoczesny aparat pomógł szybko wykryć ją u mnie za co jestem bardzo wdzięczna. I otwarcie mogę polecić gabinet wszystkim zainteresowanym miejącym jakiekolwiek problemy z oczami.

szybka i bardzo miła wizyta z kompleksowym badaniem mojego wzroku. Pani Dorota badanie przeprowadziła naprawdę bezstresowo i bardzo chętnie będę chodził na kolejne wizyty właśnie do niej