dr n. med. Dorota Pach

Endokrynolog

Znakomita lekarka. Wysokiej klasy specjalistka, bardzo dokładnie tłumaczy wyniki badań i zasady leczenia. Pani profesor wyprowadziła mnie z ciężkiej choroby.

Mądry, cierpliwy lekarz. Zleca badania o których innym lekarzom nawet się nie śniło i dopiero na ich podstawie zaleca odpowiednie leczenie.Traktuje człowieka jako całość, nie lekceważy subiektywnych odczuć chorego.

Wspaniały lekarz. Dużo jej zawdzięczm

Wspaniały lekarz. Dużo jej zawdzięczm

prawdziwy lekarz, kompetentna i zaangażowana w problemy zdrowotne pacjentki.

prawdziwy lekarz, kompetentna i zaangażowana w problemy zdrowotne pacjentki.

Traktuje pacjenta z góry, nie informowała mnie o przebiegu choroby.

Traktuje pacjenta z góry, nie informowała mnie o przebiegu choroby.

super kobieta!!!!!! polecam , miła sympatyczna, stara sie pomóc najlepiej jak umie, do tego bardzo kompetentna, jako lekarz i jako wykładowca akademicki ....

Leczę się u doc. Pach już kilka lat. Wielu różnych specjalistów nie wiedziało co się ze mną dokładnie dzieje, doc. Pach wiedziała wszystko po pierwszej wizycie i natychmiastowo rozpoczęła leczenie, które przyniosło naprawdę zaskakujące rezultaty. Z początku sprawiała wrażenie niedostępnej, zdystansowanej i może trochę niesympatycznej, ale z wizyty na wizytę było coraz lepiej. Cena wizyty (100zł)zabolała mnie w portfel, ale szybko okazało się, że było warto. Wizyta nie trwała jak to zwykle bywa 5 minut, doc. Pach obejrzała mnie dokładnie ze wszystkich stron, sprawdziła piersi, przejrzała dokładnie wyniki badań (z ...

Z początku sprawiała wrażenie niedostępnej, zdystansowanej i może trochę niesympatycznej, ale z wizyty na wizytę było coraz lepiej. Cena wizyty (100zł)zabolała mnie w portfel, ale szybko okazało się, że było warto. Wizyta nie trwała jak to zwykle bywa 5 minut, doc. Pach obejrzała mnie dokładnie ze wszystkich stron, sprawdziła piersi, przejrzała dokładnie wyniki badań (z 5 ostatnich lat), wypytywała mnie o wszystko co mogło być istotne. Wspaniały lekarz, przy okazji niezły psycholog, potrafi wysłuchać pacjenta, BARDZO dokładnie opisać zrozumiałymi słowami problemy zdrowotne, jak i dobrać leczenie.
Wadą doc. Pach jest to, iż ma bardzo dużo pacjentów, czasem trzeba czekać na wizytę (prywatną) trochę czasu, ale naprawdę warto. Ceny wizyt też nie zachęcają, ale to naprawdę dobrze wydane pieniądze.

Wspaniała specjalistka,rzetelny wzbudzający zaufanie. Po wizycie zawsze jestem pełna wiary w medycynę.Nie jest to częste zjawisko. Szkoda ,że NFZ nie zapewnia wszystkim pacjentom takiej jakości wizyt.

Wspaniała specjalistka,rzetelny wzbudzający zaufanie.

Wspaniały lekarz! Poleciłabym Każdemu. lecze sie u p.dr od kilku lat i jedyny problem to ten że ma bardzo duzo pacjentów .

Bardzo dobry lekarz endokrynolog a przy tym z ogromną intuicją i rzetelnością podchodzi do pacjenta. Zapoznaje sie dokladnie z historią choroby, wynikami, i w sposób przemyslany ustawia lekarstwa jeśli potrzebne (ja chodziłam z tarczycą w ciąży do niej) Lekarz z dużą kulturą osobistą i zaangażowaniem i przede wszystkim wiedzą!!!