dr n. med. Dorota Piekaj-Stefańska

Foniatra, Otolaryngolog

Chyba najlepszy otolaryngolog i foniatra z jakim miałam w życiu do czynienia. Przeszłam przez uraz akustyczny, byłam u kilku różnych laryngologów i nikt nie był w stanie tak mnie uspokoić. Klinika, w której pracuje Pani doktor przeprowadza kompleksowe badania. Pani doktor to miły, ciepły, otwarty człowiek, zwyczajnie ludzki. Tłumaczy wszystko, jak najprościej i wedle logiki, uspokaja skołatane chorobą nerwy. Odpowiada na wszelkie możliwe, nawet głupie pytania, pyta o przyjmowane leki i trwające (bądź przebyte) choroby. Wobec dzieci jest równie dobroduszna i cierpliwa. Gorąco polecam, warto się do niej wybrać w razie potrzeby!

Przemila Pani doktor, z sercem podchodzi do pacjenta. Zawsze stara się znależć i leczyc przyczynę choroby a nie tylko skutki.

Już na wejściu można poznać jak jest miła i uprzejma . Zgadzam się z przedmówcami na 1000%. Polecam wszystkim bardzo gorąco .

Polecam bardzo gorąco Panią Dr.Jestem szczęśliwa ,że moja córeczka trafiła do niej .Gdyby nie wizyta u Pani Dr i dokładne badania dziecko byłoby już po zabiegu usunięcia 3 migdała przez zła dignozę którą wystawił inny lekarz.Polecam

super lekarka. Przyjemna, cierpliwa. Jasno tłumaczy objawy choroby

super lekarka. Przyjemna, cierpliwa. Jasno tłumaczy objawy choroby

Lekarz który nie szanuje pacjenta, nie potrafi postawić prawidłowej diagnozy. Najbardziej oburzające jest to, że płaci się za wizytę, a człowieka traktuje się jak śmiecia. Skanadl!!!!!!

Tym bardziej zasługuje na uznanie, że pacjentem byla osoba wiekowa. ponad 80 lat, a leczenie skuteczne i pełne zaangazowania

Wciąż poszukujesz "Foniatra Katowice"?

Poniatowskiego 14
40-055 Katowice

ulica Nasypowa 18 A/10
40-551 Katowice
Cardioland
Lelków 5
40-522 Katowice
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. Andrzeja Mielęckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
40-027 Katowice

Maciej Dec

Otolaryngolog
ulica Plebiscytowa 16/6
44-100 Gliwice
Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
ulica Medyków 14
40-752 Katowice