dr hab. n. med. Dorota Pojda-Wilczek

Okulista, Okulista dziecięcy

Najlepszy okulista jakiego znam. Niezwykle kompetentna, uprzejma osoba z ogromną wiedzą. Specjalizuje się również w badaniach elektrofizjologicznych. Niestety bardzo trudno dostać się do Pani dr, ale warto próbować.

P.Doktor bardzo dobrym jest lekarzem jak iż człowiek o wielkim sercu polecam Każdemu trafić do tak dobrej bardzo dobrej Lekarki.Dziękujemy za wszystko za tak miłe przyjęcie.

PANI dr hab. nauk med. DOROTA POJDA-WILCZEK jest bardzo miłą osobą,która w sposób prosty wytłumaczyła na czym będzie polegała operacja powieki.Dzięki temu brak stresu podczas operacji. Dziękuję serdecznie i polecam wszystkim

Dziękuję serdecznie i polecam wszystkim

PANI dr hab. nauk med. DOROTA POJDA-WILCZEK jest moim niezwykłym ANIOŁEM! 19 lutego 2013r. minie trzeci rok od operacji jaskry prawego oka przez NIĄ wykonanej! Czuję się dobrze! Pracuję fizycznie! Regularnie jeżdżę na kontrole do SPSK Nr 5 ŚUM w Katowicach! Za każdym razem, gdy tylko JĄ spotykam(często przypadkowo i na korytarzu)staram się okazać JEJ swoją wdzięczność słowem: DZIĘKUJĘ! Wiem, że nie zna mnie z nazwiska, ale rozpoznaje mnie i innych pacjentów po OCZACH! Życzę PANI DOKTOR dobrego zdrowia i samych sukcesów w pracy zawodowej i życiu osobistym! Szczęśliwy pacjent ...

PANI dr hab. nauk med. DOROTA POJDA-WILCZEK jest moim niezwykłym ANIOŁEM!
19 lutego 2013r. minie trzeci rok od operacji jaskry prawego oka przez NIĄ wykonanej! Czuję się dobrze! Pracuję fizycznie! Regularnie jeżdżę na kontrole do SPSK Nr 5 ŚUM w Katowicach! Za każdym razem, gdy tylko JĄ spotykam(często przypadkowo i na korytarzu)staram się okazać JEJ swoją wdzięczność słowem: DZIĘKUJĘ! Wiem, że nie zna mnie z nazwiska, ale rozpoznaje mnie i innych pacjentów po OCZACH! Życzę PANI DOKTOR dobrego zdrowia i samych sukcesów w pracy zawodowej i życiu osobistym! Szczęśliwy pacjent JK !

W życiu nie spotkałam lekarza, który przyjmując setki pacjentów dziennie jest taki miły i konkretny. Ciesze się, że to właśnie Pani Dr mnie leczy. Jeśli zastanawiasz się do kogo iść-wybierz właśnie ją. (Ps. od lat okuliści leczyli mi zeza okularami, co doprowadziło do osłabienia widzenia na 1 oko... Pani dr jako pierwsza zajęła się tym schorzeniem na poważnie -czyli zaleciła zabieg-który mogłam zrobić lata temu...)

Mam wadę wrodzoną od dziecka, Pani Doktor przeprowadziła u mnie operację zeza na jednym oku, sprawdzia czy nie będzie wstępowało podwójne widzenie. Dziś jestem tydzień po zabiegu,wszystko ok. Wspaniały człowiek, przemiła a przede wszystkim profesjonalizm w każdym calu, nie spotkałam tak wspaniaego lekarza.Słusznie pacjęci nazywają ją Aniołem- zasługuje nato. Lekarz godny polecenia K.M

Dla mnie Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem! Wybitnym specjalistą i pedagogiem! Przed, w trakcie i po operacji jaskry czułem się przy NIEJ niezwykle spokojnie! Myślę, że dobry BÓG sprawi, że ten ANIOŁ będzie służył innym potrzebującym - tak jak mnie - jeszcze przez długie lata!

Dla mnie Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem!
Wybitnym specjalistą i pedagogiem!
Przed, w trakcie i po operacji jaskry czułem się przy NIEJ niezwykle spokojnie!

Ja miałam przyjemność być u Pani Doktor na badaniu w Klinice przy Ceglanej. Leczę się tam po wcześniejszym pobycie na jednym z oddziałów i muszę przyznać, że właśnie Pani Doktor, jako pierwsza tam, zaleciła kierunek działania, diagnostyki - nie wiadomo bowiem co jest przyczyną mojego schorzenia. Jestem Jej za to bardzo wdzięczna, bowiem byłam już załamana, zupełnie nie wiedziałam w jakim kierunku mam pójść. Żałuję, że od początku nie trafiłam na leczenie do Pani Doktor.

Wspaniała lekarka, przemiła w kontakcie z pacjentami. Mój tata był przez nią operowany 2 razy (jaskra). Najpierw jedno oko, później drugie. Bardzo kompetentna osoba, która chętnie rozmawia z pacjentami, wszystko szczegółowo wytłumaczy, a w razie problemów można się z nią skontaktować telefonicznie i bardzo chętnie udzieli porady.

Bardzo uprzejma i pomocna pani doktor, dobrze tłumaczy chorobę i zdecydowanie poleciłabym ją każdemu. :)

Wciąż poszukujesz "Okulista Katowice"?

Łabędzia 8 lok. II
40-719 Katowice
ulica Szara 5
43-300 Bielsko-Biała
Panewnicka 29
40730 Katowice
ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
41-605 Świętochłowice
Praktyka Lekarza Rodzinnego
Powstańców 8/1
40-040 Katowice
Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
pl. Medyków 1
41-200 Sosnowiec
Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o. (Godula)
Wincentego Lipa 2
41-703 Ruda Śląska