prof. dr hab. n. med. Dorota Pojda-Wilczek

Okulista, Okulista dziecięcy

Minęło już 6 lat od operacji oka na podwójne widzenie. Wcześniej męczyłem się i leczyłem nieskutecznie przez 4 lata. Miałem szczęście być klientem Pani Profesor, bo dzisiaj funkcjonuję normalnie, a w momencie operacji miałem już 74 lata. Obawiałem się takiej operacji, ale Pani Profesor jest chyba cudotwórcą i ma niezwykłe zdolności manualne. Podczas zabiegu czułem, że ręka ani drgnęła i pracowała jak zaprogramowana maszyna. Od momentu zabiegu do dzisiaj widzę normalnie, pojedynczo. Nie było dnia bym nie był za to wdzięczny Pani profesor, za wiedzę, za zdolności, za wspaniałe podejście do pacjenta. Serdecznie dziękuję, bo dzisiaj funkcjonuję normalnie.
Z wyrazami głębokiego szacunku - pacjent Bronisław

Najlepsza okulistyka na świecie. Pani profesor trzykrotnie mnie operowala. Taki był plan. Dokładnie mi wytłumaczyła każdy kolejny etap leczenia. Nie obiecywała cudu ale podjęła się mojego leczenia. Cel został osiągnięty. Nie mam już podwójnego widzenia. Wspaniały człowiek. Wspaniały lekarz. Dziękuję bardzo Pani Profesor.

Najlepsza okulistyka na świecie.
Pani profesor trzykrotnie mnie operowala.
Wspaniały człowiek. Wspaniały lekarz.
Dziękuję bardzo Pani Profesor.

Może Pani Doktor jest dobrym lekarzem ale w nosie ma pacjentów bo najbardziej obawia się strasznego wirusa. Życzę zdrowia Pani Doktor wszystkim będę rozgłaszał jak Pani i brat podchodzicie do pacjentów w obliczu dużego deficytu fachowców. Dla mnie straciliście wszelkie uznanie, chowajcie się dalej.

Osoba urzekająca, genialna jeśli chodzi o wiedzę. Piękna kobieta, a przy tym bardzo skromna - przykład dla wszystkich lekarzy jak powinien wyglądać i pracować profesjonalista. Dzięki pani Profesor znowu wyglądam dobrze :) (operacja zeza w niewidzącym oku, które uciekało przez jaskrę). Pani Profesor operowała mi oko przywracając mnie do życia towarzyskiego - niestety ludzie nie rozumieją, że oko komuś ucieka, oceniają wygląd. Jestem bardzo wdzięczny za czas poświęcony dla mnie, za operację, za rozmowę w czasie wizyty w Przychodni przyszpitalnej w Katowicach. Dowiedziałem się od Pani Profesor bardzo ciekawych rzeczy ...

Jestem bardzo wdzięczny za czas poświęcony dla mnie, za operację, za rozmowę w czasie wizyty w Przychodni przyszpitalnej w Katowicach. Dowiedziałem się od Pani Profesor bardzo ciekawych rzeczy dotyczących choroby.

O stosunku do pacjenta nie będę się rozpisywał - napiszę jedno słowo - wzorowy.
Ciśnienia śródgałkowego nikt tak delikatnie mi nie mierzył aplanacyjnie - delikatność, czułość i dbałość o pacjenta.

Oby studenci i studentki medycyny wiedzieli, że zawód lekarza to przede wszystkim powołanie, a nie tylko sposób na zarobek.
Pracując z tak wspaniałymi wykładowcami jak prof. Dorota Pojda-Wilczek dowiedzą się o szacunku do pacjenta, o dobroci, łagodności i wszystkim czego lekarz potrzebuje do dobrej relacji do człowieka cierpiącego - pacjenta.
Pani Profesor, dziękuję najpiękniej!
Michał

Najlepszy okulista jakiego znam. Niezwykle kompetentna, uprzejma osoba z ogromną wiedzą. Specjalizuje się również w badaniach elektrofizjologicznych. Niestety bardzo trudno dostać się do Pani dr, ale warto próbować.

P.Doktor bardzo dobrym jest lekarzem jak iż człowiek o wielkim sercu polecam Każdemu trafić do tak dobrej bardzo dobrej Lekarki.Dziękujemy za wszystko za tak miłe przyjęcie.

PANI dr hab. nauk med. DOROTA POJDA-WILCZEK jest bardzo miłą osobą,która w sposób prosty wytłumaczyła na czym będzie polegała operacja powieki.Dzięki temu brak stresu podczas operacji. Dziękuję serdecznie i polecam wszystkim

Dziękuję serdecznie i polecam wszystkim

PANI dr hab. nauk med. DOROTA POJDA-WILCZEK jest moim niezwykłym ANIOŁEM! 19 lutego 2013r. minie trzeci rok od operacji jaskry prawego oka przez NIĄ wykonanej! Czuję się dobrze! Pracuję fizycznie! Regularnie jeżdżę na kontrole do SPSK Nr 5 ŚUM w Katowicach! Za każdym razem, gdy tylko JĄ spotykam(często przypadkowo i na korytarzu)staram się okazać JEJ swoją wdzięczność słowem: DZIĘKUJĘ! Wiem, że nie zna mnie z nazwiska, ale rozpoznaje mnie i innych pacjentów po OCZACH! Życzę PANI DOKTOR dobrego zdrowia i samych sukcesów w pracy zawodowej i życiu osobistym! Szczęśliwy pacjent ...

PANI dr hab. nauk med. DOROTA POJDA-WILCZEK jest moim niezwykłym ANIOŁEM!
19 lutego 2013r. minie trzeci rok od operacji jaskry prawego oka przez NIĄ wykonanej! Czuję się dobrze! Pracuję fizycznie! Regularnie jeżdżę na kontrole do SPSK Nr 5 ŚUM w Katowicach! Za każdym razem, gdy tylko JĄ spotykam(często przypadkowo i na korytarzu)staram się okazać JEJ swoją wdzięczność słowem: DZIĘKUJĘ! Wiem, że nie zna mnie z nazwiska, ale rozpoznaje mnie i innych pacjentów po OCZACH! Życzę PANI DOKTOR dobrego zdrowia i samych sukcesów w pracy zawodowej i życiu osobistym! Szczęśliwy pacjent JK !

Bardzo uprzejma i pomocna pani doktor, dobrze tłumaczy chorobę i zdecydowanie poleciłabym ją każdemu. :)

Mam wadę wrodzoną od dziecka, Pani Doktor przeprowadziła u mnie operację zeza na jednym oku, sprawdzia czy nie będzie wstępowało podwójne widzenie. Dziś jestem tydzień po zabiegu,wszystko ok. Wspaniały człowiek, przemiła a przede wszystkim profesjonalizm w każdym calu, nie spotkałam tak wspaniaego lekarza.Słusznie pacjęci nazywają ją Aniołem- zasługuje nato. Lekarz godny polecenia K.M