lekarz Dorota Przybyłowicz-Womperska

Neurolog

1,3
1,3

Pani doktor przyjęła na wizytę w przychodni w Nysie mojego tatę z wynikiem badania kręgosłupa, rezonansem. Został tam skierowany przez Ortopedę ze wskazaniem leczenia neurologicznego z uwagi na silne bóle pleców. W opisie badania czytamy m.in o uciskach na nerwy, przesunięciach krążków, przepuklinach itp. Potwierdzone na papierze silne bóle, nie znalazły powodu do podjęcia przez Panią doktor planu leczenia. Tato usłyszał: cyt.: "Dla mnie nie ma tu nic do roboty". Bez zaopatrzenia, bez planu leczenia, 76 człowiek, został pozostawiony sam sobie z bólem. Nie polecam nikomu kontaktu w chorobie z tego rodzaju człowiekiem a tym bardziej lekarzem.

Pracuje za kare,nie uprzejma i niezna się na swoim fachu więcej do takiego lekarza nie pójdę NIE POLECAM

Szkoda tracić skierowania. Z doświadczenia własnego i opinii znajomych najczęstsza diagnoza to "ja tu nic nie widzę".