lek. stom. Dorota Przybyszlek. stom. Dorota Przybysz - zdjęcie profilowe

lek. stom. Dorota Przybysz

Stomatolog, Protetyk

Absolwentka Wydział Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie oraz Semmelweis University w Budapeszcie – w zakresie protetyki. Zajmuje się leczeniem endodontycznym zębów oraz projektowaniem uzupełnień pełnoceramicznych, protez szkieletowych oraz odbudową zębów na implantach. Zakłada licówki INLAY i ONLAY, wkłady koronowo-korzeniowe, protezy akrylowe, protezy szkieletowe, szyny, korony porcelanowe i pełnoceramiczne.

Jestem pod wrażeniem po wizycie u pani doktor Przybysz w Formmedzie. Zawsze bałam się dentysty, a u niej okazało się, że wszystko może być miło, z uśmiechem i bez bólu. Nawet zastrzyk znieczulający zrobiła tak, że nie czułam żadnego bólu. Wszystko mi wyjaśniła, pokazała na zdjęciu gdzie mam problem. Przy okazji okazało się, że mam jeszcze ubytek w innym miejscu. Bez stresu zapisałam sie na następną wizytę.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Warszawa"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134