mgr Dorota Puchalska-Antosik

Psychoterapeuta, Psycholog, Wizyty domowe

3,4

Słaby psycholog. Ma nierozwiązane problemy z córka bi, a próbuje pouczać innych , zakłamanie sto procent .

Idealnie zrozumiała mój problem i poleciła najlepsze rozwiązanie, za które jestem bardzo wdzięczny. Do tego bardzo miła i sympatyczna kobieta. POLECAM WSZYSTKIM!!!

POLECAM WSZYSTKIM!!!

Kompetentna, uprzejma, tłumaczy chorobę i metodę leczenia, wzbudza zaufanie co pomaga w leczeniu. Gdyby zaszła taka potrzeba na pewno poleciłabym ją znajomemu.

Miałam okazję 2 razy w życiu spotkać tą kobietę. Raz zalecała się do mojego ojca, a matkę chciała wysłać na leczenie (kiedy to ojciec zdradzał, a mama była ofiarą przemocy emocjonalnej. Byłam nastolatką, ale poczułam, że to nie lekarz, tylko... Teraz ponownie miałam okazję czytać opinię przygotowaną przez tą panią magister. Pisany niedbale, subiektywnie, stronniczo i bez znajomości technik! Nic dobrego o tej osobie nie powiem, poza tym, że może sprawiać wrażenie miłej. Ale czy tego oczekuje się od specjalisty?

polecam w 100&, do pacjenta podchodzi z sercem i dobrym słowem:)

polecam w 100&, do pacjenta podchodzi z sercem i dobrym słowem:)