dr n. med. Dorota Rabiega-Gmyrek

profesjonalizm Pani Doktor, wiedza, zaangażowanie,podejście do pacjenta w obliczu osobistego dramatu, empatia,wsparcie i pomoc jest nieoceniona. Najlepszy lekarz-Anioł,otacza pacjentów fachową opieką, życzliwością, zrozumieniem i pełnym profesjonalizmem.Dziekuje....dzięki Pani nigdy nie zwątpiłam i jestem szczęśliwą mamą

Pani Doktor! Poraz kolejny uratowała mnie od operacji na którą kierowali mnie ginekolodzy z Kalisza . Jest to LEKARZ w pełni tego słowa znaczeniu wszystko dokładnie wyjaśni w języku który każdy rozumie a nie terminami medycznymi . Jest bardzo delikatna . Oby więcej takich lekarzy. Szczerze Polecam.

Wspaniała kobieta i lekarz! Duża wiedza, kultura i takt, spokój podczas tłumaczenia problemu chorobowego. Podczas badania delikatna, konkretna. Z Panią Dorotą współpracuję od 11 lat, żyję dzięki zabiegowi który wykonala. Dodatkową zaletą Pani Doktor jest wyrozumiałość, zawsze można na Nią liczyć. Polecam innym kobietom, naprawdę warto! Pani Dorotko dziękuję i pozdrawiam!

Wspaniały lekarz. Tak samo rzetelne podejście do leczenia zarówno w prywatnej przychodni jak i w szpitalu. Pani Doktor prowadziła moją ciążę, odpowiadała na wszystkie pytania, w razie potrzeby kierowała na badania do szpitala. Polecam z czystym sumieniem.

Bardzo kompetentny, uprzejmy lekarz. Podczas badania pani Doktor jest bardzo delikatna. Gorąco polecam !!!

Lekarz godny polecenia. To dzięki Pani doktor na świat przyszła moja córeczka (wcześniej 2 razy poroniłam) prawidłowo zdiagnozowała przyczynę wcześniejszych niepowodzeń i dobrała odpowiednie leki aby ciążę udało się donosić jak najdłużej. Pozdrawiam i dziękuję za mój MAŁY CUD :)

Pani doktor jest zdecydowanie najlepszym lekarzem u którego byłam, wyjaśnia dokładnie problem, wszystko tłumaczy, wizyta trwała ok 40 minut. Szczerze polecam wszystkim!!!

Pani doktor prowadziła moją pierwszą ciążę:)podejście pełen profesjonalizm !!! lekarz z prawdziwym powołaniem,gorąco polecam innym panią.

Bardzo dobry ginekolog! Opiszę panią dr w paru słowach: rzeczowa, kompetentna, sympatyczna i przede wszystkim z klasą! Prowadziłam u Niej ciążę i już zostanę pod opieką pani dr. Gorąco polecam!

Lekarz kompetentny , rzeczowy a przede wszystkim ludzki i nie zostawiający pacjenta samemu sobie z problemem. Zdecydowanie lekarz , którego można polecić innym przyszłym pacjentom.POLECAM z czystym sumieniem .