dr n. med. Dorota Rabiega-Gmyrek

Wspaniały lekarz. Tak samo rzetelne podejście do leczenia zarówno w prywatnej przychodni jak i w szpitalu. Pani Doktor prowadziła moją ciążę, odpowiadała na wszystkie pytania, w razie potrzeby kierowała na badania do szpitala. Polecam z czystym sumieniem.

Lekarz godny polecenia. To dzięki Pani doktor na świat przyszła moja córeczka (wcześniej 2 razy poroniłam) prawidłowo zdiagnozowała przyczynę wcześniejszych niepowodzeń i dobrała odpowiednie leki aby ciążę udało się donosić jak najdłużej. Pozdrawiam i dziękuję za mój MAŁY CUD :)

Dr Rabiega jest wspaniałą kobietą, a przede wszystkim kompetentnym, wzbudzającym zaufanie pacjeta. Poświęca dużo czasu na wizycie, mówi zrozumiałym językiem, nie wywyższa się swoją wiedzą. Na wynik cytologii czeka się u pani doktor zaledwie 7 dni, na wizycie robi USG, wysłała mnie na badania hormonalne do Kliniki do Poznania a tam zajęła się mną, nie jest obojętna, uśmiechnięta i wyrozumiała. Bardzo serdecznie polecam dr Rabiegę, nie tylko dla kobiet w ciąży ale również tych z problemami ginekologicznymi. Sama zachęca do profilaktyki, przypomina, że raz w roku trzeba robic badanie cytologiczne oraz usg! Jest prawdziwym lekarzem z powołania.

Bardzo kompetentny, uprzejmy lekarz. Podczas badania pani Doktor jest bardzo delikatna. Gorąco polecam !!!

Pani doktor jest zdecydowanie najlepszym lekarzem u którego byłam, wyjaśnia dokładnie problem, wszystko tłumaczy, wizyta trwała ok 40 minut. Szczerze polecam wszystkim!!!

Pani doktor prowadziła moją pierwszą ciążę:)podejście pełen profesjonalizm !!! lekarz z prawdziwym powołaniem,gorąco polecam innym panią.

Lekarz kompetentny , rzeczowy a przede wszystkim ludzki i nie zostawiający pacjenta samemu sobie z problemem. Zdecydowanie lekarz , którego można polecić innym przyszłym pacjentom.POLECAM z czystym sumieniem .

Bardzo dobry ginekolog! Opiszę panią dr w paru słowach: rzeczowa, kompetentna, sympatyczna i przede wszystkim z klasą! Prowadziłam u Niej ciążę i już zostanę pod opieką pani dr. Gorąco polecam!

POLECAM BARDZO DOBRA LEKARKA . PRZEDEWSZYSTKIM NIE OBOJETNA ,POSWIECA DUZO CZASU TLUMACZY HISTORIE HOROBY. ROBI WSZYSTKO ABY WYLECZYC SWOJEGO PACJETA.

Najlepsza Pani ginekolog jaką do tej pory spotkałam na swojej drodze :) POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Poznań"?

lek. med.
Bogdan Zięba