lekarz Dorota Roch

Pulmonolog, Pediatra

Pani doktor to bardzo dobry specjalista, najlepszy jeśli chodzi o górne drogi oddechowe i sprawy związane z alergiami. Moim dzieciom zawsze trafnie stawiała diagnozę. Jeśli chodzi o kontakty społeczne to może nie są jej mocną stroną, ale to nie zmienia faktu, że jest skuteczna w leczeniu, o i tyle.

Połaniec, dn 22.06 2013, Plac Uniwersału Połanieckiego, dialog: Ja: Dzień dobry, chciałem zapytać, czy pani doktor dziś przyjmuję? Dorota Roch: Jeśli chodzi o pieczątkę to jej nie posiadam, została mi przez kogoś zabrana, także z lekami na receptę nie da rady..... Ja: Mamy 2-miesięczne niemowlę, które druga dobę bez powodu płacze, jest niespokojne......czy przyjmie nas Pani, jaki jest koszt wizyty? Dorota Roch: Wie Pan, proszę poczytać sobie w sieci, dziękuję do widzenia......... Drzwi się zamknęły.......................................... Pozostawiam bez komentarza............:(((

Połaniec, dn 22.06 2013, Plac Uniwersału Połanieckiego, dialog:
Ja: Dzień dobry, chciałem zapytać, czy pani doktor dziś przyjmuję?
Pozostawiam bez komentarza............:(((

Pani doktor bardzo malo czasu poswieca i jest niuprzejma.

Pani doktor bardzo malo czasu poswieca i jest niuprzejma.

ma bardzo dobre podejście do dzieci, kompetentna, polecam

ma bardzo dobre podejście do dzieci, kompetentna, polecam

Wizyty nie należą do przyjemnych a raczej szkoda czasu, rodzic przedstawia dr.co zaobserwował u chorego dziecka a spotyka się z dziwnym zarozumiałym wręcz podejściem ponieważ Pani dr. jest zdania że zawsze wszystko wie najlepiej i jest w stanie podważyć wszystko co mówi rodzic.leczenie nie przynosi efektu i trudno się dziwić z takim podejściem.Inny lekarz cierpliwie słucha i diagnoza jest konkretna i na pewno nie jest to błahostka wg.diagnozy dr.Roch.

Lekarka z bardzo dobrym podejściem do dzieci, cierpliwa, opanowana, życzliwa, gwarantuje komfort psychiczny i fizyczny pacjentom. Dogłębnie bada przyczyny schorzeń i skutecznie je leczy. Zawsze gotowa udzielić pomocy.

Oprócz tego, że jest lekarzem kompetentnym, to ma niezwykłe wyczucie. Zdobywa zaufanie, co jest rzeczą niezwykle istotną, kiedy trwa procec leczenia. Wobec pacjentów jest życzliwa, potrafi ich wysłuchać i z troską odnosi się do wszystkich.

Lekarz godny polecenia. Ma odpowiednie podejście do dzieci, potrafi nawiązywać z nimi kontakt i dobrze leczy.

Bardzo dobra lekarka. Patrzy na pacjenta całościowo, leczy skutecznie.

Bardzo dobra lekarka. Patrzy na pacjenta całościowo, leczy skutecznie.