lek. dent. Dorota Różańska - Perlińskalek. dent. Dorota Różańska - Perlińska - zdjęcie profilowezdjęcie #1

lek. dent. Dorota Różańska - Perlińska

Serdecznie dziękuję za pełny profesjonalizm podejście do pacjenta oraz przeprowadzony zabieg. Oby więcej było lekarzy z takim podejściem do pacjenta i jego problemów

Bardzo kompetentna i rzetelna Pani Doktor. Cierpliwa i sumienna, potrafi wszystko wyjaśnić, a przy okazji jest bardzo sympatyczna, co u lekarzy niestety rzadkość 😊 polecam!

Bardzo kompetentny lekarz, jasno wyjaśnia problem, sposób leczenia. Poświęca tyle czasu pacjentowi ile wymaga leczenie. Przy tym miła, uprzejma. Jestem pacjentką Pani doktor od ponad roku i z pełnym przekonaniem mogę ją polecić

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u pani doktor. Młoda, kompetentna i przede wszystkim uprzejma. Odwiedziłem kilku lekarzy w Elblagu, którzy stwierdzili, ze ząb jest do usunięcia. Pani doktor po dokładnej ocenie wysłała mnie na dalsze badania. Stwierdziła ze ząb można ponownie przeliczyć kanałowo oraz założyć koronę. Efekt jest rewelacyjny, nie widać ze ząb jest sztuczny (mimo ze jest to górna dwójka). Od tej pory będę chodził tylko do doktor Różańskiej

Bardzo uprzejma a przede wszystkim kompetentna Pani stomatolog która tłumaczy w zrozumiały sposób plan leczenia, poświęca czas pacjentowi, polecam.