lek. dent. Dorota Rożdżestwieńska

Witam, wczoraj zagościłam w gabinecie u Pani doktor miałam obawy i strach w oczach, mam same niemiłe wspomnienia jeśli chodzi o dentystów dwa lata temu robiłam zęby prywatnie i zapłaciłam dużo,dużo więcej a efekt był marny dentystka sztukmwala mi dwa zęby. Wyszło jej to beznadziejnie brałam znieczulenie bo zawsze robili tak ze bolało. Będąc wczoraj u Pani Doroty zdecydowałam pierwszy raz zrobi ząb bez znieczulenia ponieważ Pani Dorota była tak miła,ze zrezygnowałam z tego i efekt końcowy :) już lepiej być nie moze-W pracy koleżanka pytała czy to libowka a ...

mam same niemiłe wspomnienia jeśli chodzi o dentystów dwa lata temu robiłam zęby prywatnie i zapłaciłam dużo,dużo więcej a efekt był marny dentystka sztukmwala mi dwa zęby. Wyszło jej to beznadziejnie brałam znieczulenie bo zawsze robili tak ze bolało. Będąc wczoraj u Pani Doroty zdecydowałam pierwszy raz zrobi ząb bez znieczulenia ponieważ Pani Dorota była tak miła,ze zrezygnowałam z tego i efekt końcowy :) już lepiej być nie moze-W pracy koleżanka pytała czy to libowka a brakowało pół zęba:) .
Jestem już umówiona na kolejna wizytę i nigdy więcej nie skorzystam z innego dentysty.

Polecam panią doktor ,ponieważ jest kompetentnym stomatologiem.Bardzo dokładnie leczy zęby ,jest przy tym delikatna i współczująca.Bardzo pomogła mi i mojej mamie.Ceny są przystępne.Czasami warto zapłacić za solidną usługę .Obie z mama jesteśmy zadowolone -ja ze swoich plomb a mama z ładnych "trzecich zębów" ,czyli protez.Pacjentka M.