dr n. med. Dorota Rydzik-Bondaryk

Lekarz rodzinny

polecam tego lekarza zarówno dorosłym jak i dzieciom. Wiele razy Pani dr mnie pomogła i mojej rodzinie. Jak nie pomagali mi specjaliści to jechałam 60km do Pani dr z wiarą że ona mi pomoże i nie myliłam się. Kilka miesięcy męczyłam się z kaszlem, po wizycie u Pani dr Bondaryk na drugi dzień wróciłam do życia.Dobry człowiek, dobry lekarz... Polecam:)

Idealny lekarz.Trafne diagnozy.Tylko do tego lekarza mam zaufanie.

Idealny lekarz.Trafne diagnozy.Tylko do tego lekarza mam zaufanie.

Zawsze mozna liczyc na fahowa pomoc albo porade gdzie sie udac zarowno wizyty publiczne jak i prywatne . Polecam

Pani doktor to wspaniały fachowiec.Diagnozy trafne,leczenie skuteczne.Potrafi tłumaczyć,potrafi też słuchać.W jej gabinecie czas nie istnieje tylko pacjent i jego problem. Moje dzieci bardzo Ją lubią,ufają Jej i nie uznają wizyt u innych lekarzy.Wspaniła lekarka,,,ludzki człowiek,,o wielkim sercu.

IDEALNY LEKARZ, UFAM TYLKO PANI DR. BONDARYK

IDEALNY LEKARZ, UFAM TYLKO PANI DR. BONDARYK

Pani doktor Bondaryk to lekarz, który potrafi wytłumaczyć każde nurtujące nas zagadnienie dotyczace leczenia, zawsze ma czas żeby porozmawiać o problemie, nigdy nie zbywa człowieka. Potrafi jasno uzasadanić przyczyny i skutki leczeń. Antybiotyki przepisuje w uzasadnionych przypadkach, moje dzieci są zachwycone

dobrze,że jest wśród nas, jak ona się uchowała w czasach różnych gajdamedów wspaniały lekarz i człowiek

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Pułtusk"?

Piotr Bałdyga

ESTETMED