dr n. med. Dorota Rydzik-Bondaryk

Lekarz rodzinny

Idealny lekarz.Trafne diagnozy.Tylko do tego lekarza mam zaufanie.

Idealny lekarz.Trafne diagnozy.Tylko do tego lekarza mam zaufanie.

polecam tego lekarza zarówno dorosłym jak i dzieciom. Wiele razy Pani dr mnie pomogła i mojej rodzinie. Jak nie pomagali mi specjaliści to jechałam 60km do Pani dr z wiarą że ona mi pomoże i nie myliłam się. Kilka miesięcy męczyłam się z kaszlem, po wizycie u Pani dr Bondaryk na drugi dzień wróciłam do życia.Dobry człowiek, dobry lekarz... Polecam:)

Zawsze mozna liczyc na fahowa pomoc albo porade gdzie sie udac zarowno wizyty publiczne jak i prywatne . Polecam

IDEALNY LEKARZ, UFAM TYLKO PANI DR. BONDARYK

IDEALNY LEKARZ, UFAM TYLKO PANI DR. BONDARYK

dobrze,że jest wśród nas, jak ona się uchowała w czasach różnych gajdamedów wspaniały lekarz i człowiek

Pani doktor to wspaniały fachowiec.Diagnozy trafne,leczenie skuteczne.Potrafi tłumaczyć,potrafi też słuchać.W jej gabinecie czas nie istnieje tylko pacjent i jego problem. Moje dzieci bardzo Ją lubią,ufają Jej i nie uznają wizyt u innych lekarzy.Wspaniła lekarka,,,ludzki człowiek,,o wielkim sercu.

Pani doktor Bondaryk to lekarz, który potrafi wytłumaczyć każde nurtujące nas zagadnienie dotyczace leczenia, zawsze ma czas żeby porozmawiać o problemie, nigdy nie zbywa człowieka. Potrafi jasno uzasadanić przyczyny i skutki leczeń. Antybiotyki przepisuje w uzasadnionych przypadkach, moje dzieci są zachwycone