lek. dent. Dorota Sieradzka

Do małżeństwa Sieradzkich trafiłam całkiem przypadkiem z problemami po usunięciu ósemki. Ich podejście do problemu okazało się bardzo profesjonalne. Poświęcili mi mnóstwo uwagi, wytłumaczyli dokładnie co się dzieje i jak będzie postępowało leczenie krok po kroku. Na razie wszystko przebiega prawidłowo i zgodnie z planem. Na szczęście obyło się bez szycia. Wszystkim POLECAM !

Gorąco polecam gabinet 4 DENS, leczyłam się u Pani Doroty i nigdy nie zmienię już lekarza stomatologa. Miła i zna się na rzeczy, wszytko dokładnie wytłumaczy. Panicznie boję się igieł, przez co podawanie znieczulenia było dla mnie koszmarem-u Pani Doktor nie czuję się nic. Pełen profesjonalizm i dużo uśmiechu.

Gorąco polecam, Pani Dorota jest bardzo sympatyczną osoba, a do tego profesjonalistką. Ma podejście do pacjenta, leczy zęby bezboleśnie. Ja w razie potrzeby na pewno tam wrócę.

Byłam u Pana doktora z bardzo pilną sprawą - ból zęba. Przyjął mnie późno wieczorem. Wytłumaczył co się dzieje z zębem (a było bardzo źle, ropień, zapalenie..) i zrobił leczenie kanałowe. Lekko bolało mimo kilku dawek znieczulenia ale to wina dużego ubytku. Jeśli ktoś panicznie boi się dentysty tak jak ja, to polecam Pana Marcina lub jego żonę. Są super :)))

Zdecydowanie polecam Panią Doktor. Trafiliśmy z mężem do gabinetu '4 dens' przez przypadek - po przeczytaniu pozytywnych opinii w Internecie. Jesteśmy bardzo zadowoleni nie tylko ze świadczenia medycznego, ale również z niezwykle 'ludzkiego' podejścia do pacjenta. Państwo Dorota i Marcin Sieradzcy to profesjonaliści, którym udaje się stworzyć miłą atmosferę w gabinecie. Wszystko zdecydowanie na plus!

Pełen profesjonalizm plus miła i serdeczna atmosfera, ja byłam u Pani Doroty a mąż u Pana Marcin, bardzo mili i profesjonalni lekarzw, kompleksowe podejście do problemu, pierwszy raz wiem co i dlaczego dzieje się z moimi zębami ;)czas oczekiwania na wizytę bardzo krótki i co najważniejsze w grę wchodzą bardzo późne godziny wieczorne, ja byłam umówiona na 21.15 ;) ceny normalne, serdecznie polecamy Justyna i Grzegorz

Justyna i Grzegorz

Profesjonalne leczenie. Pani Doktor jest przemiła dla swoich pacjentów, nie tylko leczy ich zęby, ale też strach przed stomatologiem.

Trafiłam do Pani doktor po przeczytaniu opinii zamieszczonych na tym portalu. Nie zawiodłam się. Od dziecka bałam się dentysty, teraz będę wszystkim polecać właśnie doktor Dorotę.

Jest to najlepszy gabinet stomatologiczny w jakim dotychczas byłam. Zarówno Pani Dorota jak i jej mąż Marcin leczą zęby szybko, profesjonalnie i co najważniejsze bez bólu. Na wizyte nie trzeba czekac mieisącami, a problem z jakim pacjent przychodzi jest zawsze kompleksowo wyleczony. Przyjmują zarówno prywatnie jak i na kase chorych. Ceny za wizytę i usługi jak na Poznań też nie są bardzo wygurowane. Poleciłam ich już wielu moim znajomym i nikt się nie zawiódł. Serdecznie polecam!!!! (ps. nic nię będzie bolało)

Zdecydowanie nie polecam wizyty w gabinecie. Kompletny brak profesjonalizmu plus wadliwy sprzęt dentystyczny całkowicie dyskredytują gabinet w oczach pacjentów.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Poznań"?

CANDEO Clinic Stomatologia Poznań
Bednarska 6