lekarz Dorota Sierant-Kalicka

Okulista

Bardzo miła i kompetentna osoba.Byłam z 3 letnią córką i zajeła się nią bardzo profesjonalnie.Cierpliwie wykonała wszystkie badania a wiadomo małemu dziecku ciężko zbadać zwrok(szczególnie jeśli jest niepełnosprawne) Polecam w 100% bo pani doktor idzie na jakość a nie na ilość przyjmowania pacjentów.

Byłam u Pani Doktor z mamą i jestem naprawdę podbudowaną. Pani Kalicka nie tylko poświęciła nam dużo czasu, ale i na spokojnie wytłumaczyła mamie rodzaj choroby, leczenie, dawkowanie leku i wzięła pod uwagę jej inne choroby, aby nie zaburzyć leczenia. Lekarz godny polecenia.

Pani Kalicka zrobiła na mnie wielkie wrażenie tym w jaki sposób podchodzi do pacjenta. Rozmawia z nim, jest dla niego miła, a przede wszystkim sprawnie wykonuje wszystkie badania.

Byłem dziś u Pani doktor i muszę przyznać, że jestem bardzo mile zaskoczony podejściem do problemu i pacjenta. Pani doktor poświęciła mi naprawdę dużo czasu, wykonała niezbędne badania i dogłębnie wszystko wyjaśniła. Szkoda tylko, że mi się tak spieszyło, bo aż się nie chciało wychodzić z gabinetu :) Serdecznie polecam i przyznam szczerze, że ja już do innego lekarza okulisty nie pójdę

kilkakrotnie mówiłam o lekach jakie biorę a ona co chwila pytała czy biorę jakieś leki . nie uważa co pacjent do niej mówi

Wciąż poszukujesz "Okulista Piotrków Trybunalski"?

Piotrków Trybunalski

Przychodnia Zdrowia Psychicznego