lekarz Dorota Sołtysiak

Laryngolog

3,7
3,3

Lekarka nieuprzejma, zbywa pacjenta a w dodatku źle stawia diagnozę. Zawiodłem się ja oraz moi znajomi. NIE POLECAM tego "lekarza"

masakra , nie polecam tego lekarza. przede wszystkim zle postawiona diagnoza mojej córki! lekarka oschła i zimna a wizyta bardzo nie przyjemna.

U Pani doktor byłam parę ładnych lat temu, ale dzięki niej uniknęłam leczenia gentamycyną (dla niezorientowanych: gentamycyna+kilkuletnie dziecko=znaczne osłabienie słuchu!), którą przepisał lekarz w rejonie, dodatkowo wiele razy ratowała mnie od antybiotyków. Polecam!

Bardzo dobry laryngolog ,polecam Panią doktor wszystkim moim znajomym i są równie zadowoleni z efektów leczenia.Ja leczę u niej dwoje moich dzieci i jestem jej wdzięczna za zaangażowanie z jakim to robi.

wyjątkowo miła, dostępna i kompetentna

wyjątkowo miła, dostępna i kompetentna

Bardzo uprzejma, miła.Moje dzieci po raz pierwszy nie bały się wizyty u laryngologa, kmpetentna. Bardzo polecam

TRAGEDIA !!! Lekarz bez kompetencji. Skierowanie na usunięcie migdałów u osoby dorosłej, a okazało się , że migdały zdrowe a reszta to tylko zwykła alergia. ODRADZAM WIZYTĘ !!!

BARDZO DOBRY LEKARZ!!KOMPETENTNY I ODDANY PACJENTOM.TO MOJA OPINIA I KILKU MOICH ZNAJOMYCH . Paweł lesiński

Paweł lesiński

...........................................................