lekarz Dorota Sprengel

Internista

3,1
3,3
3,3

Nie polecam.!! Nie umie leczyc malych dzieci. Wciska drogie rzeczy a potem okazuje sie ze to nie jest wgl potrzebne. Nie mila.

Moja Pani Doktor :))) po kilku przypadkowych wizytach u niej tak właśnie ją określam. Przesympatyczna Pani Doktor, baaardzo zaangażowana i poświęcająca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba. Do tego potrafi w jasny sposób wyjaśnić przebieg i leczenie choroby. Pełna zrozumienia. Polecam !!!

naprawdę polecam, nie opisuje więcej, bo punktacja mówi za siebie

naprawdę polecam, nie opisuje więcej, bo punktacja mówi za siebie

bardzo zaangażowana, cierpliwa i kompetentny lekarz. Polecam !!

bardzo zaangażowana, cierpliwa i kompetentny lekarz. Polecam !!

Tylko udaje taką miłą,jak zdobywa pacjentów.Wytrzymała ponad rok.Na katar dobra coś poważniejszego-zmień lekarza,tak jak ja.

Nie polecam. Pani doktor brak kompetencji. Jest osobą miłą do czasu,kiedy pacjent nie wymaga dłuższego leczenia. Jeśli zajdzie taka potrzeba,bagatelizuje problem.

Nie polecam.

Gorąco polecam tego lekarza.Bardzo miła pani doktor,umie podejść do dzieci i dorosłych.

Niestety kobieta bardzo nie miła, nie kompetentna i złośliwa.Nie szanuje swojej pracy i pacjentów, aż przykro to pisać.Młoda nie doświadczona i naprawdę nie zna się na leczeniu!