lekarz Dorota Sprengel

2,9
2,9

Okropnie opryskliwa pani dr. Niekompetencja i nieumiejętność leczenia małych dzieci Drugi raz byliśmy z miesięcznym synem z kaszlem i katarem a pani sugeruje refluks🤣🤣🤣 nie polecam i przestrzegam, szkoda czasu!!!!!

Pani Doktor z powołaniem, z prawdziwym ludzkim podejściem. Kompetentna i wsłuchująca się w potrzeby pacjenta. Pomogła w bardzo trudnej sytuacji. Polecam, wystawiam sześć gwiazdek na pięć możliwych. Pani Doktor- ukłony.

Polecam, wystawiam sześć gwiazdek na pięć możliwych.
Pani Doktor- ukłony.

Pani Doktor po mimo moich objawów przeziębienia stwierdziła, że nic mi nie jest, zapisała tylko tabletki na kaszel, co nic nie zmieniło bo wciąż czuje się źle.

Nie polecam.!! Nie umie leczyc malych dzieci. Wciska drogie rzeczy a potem okazuje sie ze to nie jest wgl potrzebne. Nie mila.

Tylko udaje taką miłą,jak zdobywa pacjentów.Wytrzymała ponad rok.Na katar dobra coś poważniejszego-zmień lekarza,tak jak ja.

Nie polecam. Pani doktor brak kompetencji. Jest osobą miłą do czasu,kiedy pacjent nie wymaga dłuższego leczenia. Jeśli zajdzie taka potrzeba,bagatelizuje problem.

Nie polecam.

naprawdę polecam, nie opisuje więcej, bo punktacja mówi za siebie

naprawdę polecam, nie opisuje więcej, bo punktacja mówi za siebie

Moja Pani Doktor :))) po kilku przypadkowych wizytach u niej tak właśnie ją określam. Przesympatyczna Pani Doktor, baaardzo zaangażowana i poświęcająca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba. Do tego potrafi w jasny sposób wyjaśnić przebieg i leczenie choroby. Pełna zrozumienia. Polecam !!!

bardzo zaangażowana, cierpliwa i kompetentny lekarz. Polecam !!

bardzo zaangażowana, cierpliwa i kompetentny lekarz. Polecam !!

Gorąco polecam tego lekarza.Bardzo miła pani doktor,umie podejść do dzieci i dorosłych.