dr n. med. Dorota Stańczyk

Laryngolog

Niezwykle kompetentna lekarka. Sympatyczna, życzliwa, uśmiechnięta. Ma czas dla pacjenta. Polecam z całego serca.

Odbyłam dwie wizyty lekarskie u Pani Doroty Stańczyk, obie płatne. Arogancja z jej strony towarzyszyła za każdym razem. Trudno mi ocenić jej kompetencje, po leczeniu które zaleciła była znaczna poprawa jednak po paru miesiącach objawy wróciły. Powinnam wrócić i kontynuować leczenie, tak byłoby najlepiej z punktu widzenia pacjenta, jednak stres i uczucie żalu towarzyszące podczas wizyt nie pozwala mi korzystać dalej z jej usług medycznych. Nie powinno być takich lekarzy.

Cudowny lekarz, doskonały specjalista. Szybko dostrzega problem, wskazuje drogę dalszego postępowania. Polecam wszystkim ze szczerego serca.