dr n. med. Dorota Stania

Pełen szacun. Stomatolog pierwsza klasa - już po strachu - dzięki. Piotr

Pełen szacun. Stomatolog pierwsza klasa - już po strachu - dzięki.
Piotr

Polecam Panią Dorotkę! Pełen profesjonalizm i zarazem kompetencja. Na fotelu zapominasz że jesteś u Dentysty. Poza tym miła i uśmiechnięta obsługa. Polecam!

Dziękuję znajomej za polecenie mi pani doktor bo dzięki niej przestałam bać się dentysty. A miła obsługa wpływa na komfort pacjenta w gabinecie :)

Absolutnie najlepszy stomatolog!!! Pani doktor posiada niesamowity zmysł estetyczny. Polecam wszystkim, którzy cenią wysoką jakość.

Absolutnie najlepszy stomatolog!!!
Pani doktor posiada niesamowity zmysł estetyczny.
Polecam wszystkim, którzy cenią wysoką jakość.

Podobnie jak przedmówca też często zmieniam w związku z pracą miejsce zamieszkania i też przypadkiem mi się trafiło na tą panią. Jednak wrażenia z goła odmienne. Zresztą już z początku było dziwnie. Wpierw pani z recepcji dała mi do wypełnienia ankietę, potem przyszła jakaś druga babka, wpuściła mnie do gabinetu, po czym rzuciła tą ankietę z impetem na stół a jak przyszła dentystka to nawet na tą ankietę nie spojrzała:) Po jakie diabły więc dwukartkowa ankieta:) A reszta to był kosmos.

Najlepszy stomatolog, u którego do tej pory się leczyłam. A było ich już kilku ponieważ w związku z pracą często zmieniam miejsce zamieszkania. Centrum medyczne 4dent polecił mi kolega z nowej pracy. Miła, wzbudzająca zaufanie obsługa a przede wszystkim pełny profesjonalizm całego zespołu - bez zbędnego owijania w bawełnę;) Polecam !!!